• Kategorie
  • Parametry
  • Materace kieszeniowe Multipocket

Materace kieszeniowe Multipocket należą do najtrwalszych. Są zbudowane z podwójnej warstwy sprężyn, umieszczonych w specjalnych kieszonkach. Dzięki temu, że pracują osobno są ciche, a obracając się na łóżku nie przeszkadzamy drugiej osobie.

Jaki materac multipocket wybrać?

Materace kieszeniowe oparte o sprężynę Multipocket to najtrwalsze z naszym materacy. Podwojona ilość sprężyn znacząco wpływa na jego trwałość jak i wygodę. Jest to nowsza konstrukcja w stosunku do materaca kieszeniowego. W swojej ofercie posiadamy prawie 50 modeli materacy zbudowanych na tych sprężynach.

Materac Multipocket kontra materac bonellowy

Można to porównać do porównania pomiędzy przysłowiowym Maluchem a Mercedesem. Różnica jest ogromna i bez wątpienia jakość snu jest dużo, dużo lepsza na materacu kieszeniowym Multipocket. Materac bonellowy to konstrukcja starszego typu, gdzie niczym nie osłonięte sprężyny pracują razem. Są to sprężyny stosowane do dzisiaj na przykład w niektórych typach wersalek czy kanap. Z kolei materace pocketowe Multipocket to najnowsza generacja sprężyn. Każda z nich znajduje się w specjalnym woreczku, tzw. kieszeni, nie styka się z inną sprężyną, przez co jej praca jest cicha. Ma to znaczący wpływ na komfort użytkowania. Podwojona ilość sprężyn również znacząco wpływa na komfort i wygodę snu.

Sposób transportu materacy kieszeniowych

Nie tylko budowa materaca ma wpływ na jego trwałość, ale również sposób użytkowania. Materace piankowe na czas wysyłki pod pewnymi warunkami mogą być zginane. Jednak zginania nawet materacy piankowych, jeśli można należy unikać. Materace sprężynowe, nie ważne czy to materace jednostronne czy dwustronne w naszej opinii nie powinny być zginane, rolowane, powinny być transportowane na płasko. Rolowanie negatywnie wpływa na sprężyny w sytuacjach krytycznych powodując ich pękanie. Materac taki po kilku miesiącach zapada się.

Nasze materace transportujemy na płasko.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 23.07.2024