• Kategorie
  • Parametry
  • Materace z pianką profilowaną Visco Memory

Jeśli przeglądasz tą kategorię znaczy, że szukasz wygodnego materaca z profilowaną pianką Visco Memory. W swojej ofercie posiadamy wszystkie twardości materacy od miękkiego, poprzez średnio twardy, twardy aż do bardzo twardego.

Dlaczego warto zakupić materac z pianką profilowaną Visco Memory moletowaną?

Jeżeli zależy Ci na idealnie dopasowanej do kształtu ciała powierzchni, która zapewni właściwe podparcie ciała na całej jego długości, wybierz materac z pianką profilowaną Visco Memory.

Jest to pianka o zwiększonej gęstości. Posiada 7 stref twardości, rozłożonych w materacu według ciężaru ciała i jego nacisku na powierzchnię. W miejscach gdzie ten nacisk jest większy czyli pod biodrami i ramionami, materac jest twardszy. Tam gdzie ułożone są nogi, brzuch i głowa- miękki. Gwarantuje to dopasowanie materace do krzywizn ciała, oraz właściwe podparcie dla kręgosłupa.

Budowa pianki profilowanej Visco Memory w materacach termoelastycznych

Moletowanie to inaczej nacinanie. Piankę wycina się w odpowiednim miejscu zwiększając lub zmniejszając jej twardość. Powierzchnia ma liczne wypustki i wgłębienia, które doskonale wentylują materac. Odpowiednia przewiewność to również gwarancja higieny materaca. Dodatkowo te „nierówności” delikatnie masują stymulując układ krwionośny. Komórki są lepiej dotlenione, ucisk na nie jest zminimalizowany, dzięki temu Twój organizm ma możliwość pełnej regeneracji i relaksu. Budzisz się wypoczęty i w doskonałym nastroju.

Materac z pianką profilowaną Visco Memory to opcja warta rozważenia. Liczne zalety powinny być zachętą do jego zakupu.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024