• Kategorie
  • Parametry
  • Materace z trawą morską

Materace z trawą morską to modele w których przynajmniej jedna strona jest twarda. Trawa morska podobnie jak kokos utwardza materac - materace twarde polecamy tym, których waga przekracza 100 kg masy ciała.

Jaki materac z trawą morską wybrać?

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą nową ofertą materaców z trawą morską. Ten naturalny i ekologiczny surowiec doskonale sprawdza się i spełnia rolę utwardzacza. Stosujemy go głównie w produkcji materaców twardych oraz średnio twardych i bardzo twardych. Materiał znany jest ze swoich doskonałych właściwości, które gwarantują wytrzymałość materaców.

Materac z trawą morską – dlaczego warto się na taki zdecydować?

Oferowane w naszym asortymencie materace wykonane przy użyciu trawy morskiej posiadają doskonałe właściwości wentylacyjne. Nie tylko sprawia to, że śpiąc na takim materacu nie pocimy się w nadmierny sposób, ale jednocześnie jest on właściwie wentylowany. Posiada więc właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne. Materace z trawy morskiej posiadają swój charakterystyczny zapach – przypominający po prostu suchą trawę. Dla większości użytkowników jest to udogodnienie, które sprzyja relaksowi i koi atmosferę przed snem. Trawa morska zastępuje zwykle włókno kokosowe, które również chętnie stosujemy w naszych produktach na Godre.pl. Wspaniale zachowuje się w materacach twardych, zapewniając im dużą wytrzymałość. Trawę stosujemy zawsze po twardej stronie konkretnego materaca.

Kto będzie zadowolony z materaca z trawą morską?

Unikalne właściwości tego w 100% naturalnego składnika niestety nie są przeznaczone dla wszystkich. Tego typu rozwiązanie stosujemy w materacach twardych, ewentualnie materacach średnio twardych, ale nie ma możliwości użycia go w materacach miękkich. Jest to więc opcja dla osób o średniej i większej masie ciała. Każdy materac produkujemy na indywidualne zamówienie i istnieje możliwość dopasowania jego konkretnych parametrów. Nasze produkty obejmujemy dwuletnią gwarancją. Zawsze transportujemy je w pozycji na płasko – w trosce o zachowanie ich maksymalnej funkcjonalności. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi pracownikami w celu dopasowania optymalnego rozmiaru materaca oraz jego wysokości.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.07.2024