UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materace bardzo twarde

Jeżeli ważysz ponad 120 kg, potrzebujesz solidnego podparcia dla swojego ciała. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno bardzo twardego materaca H4, posiadającego w swojej budowie podwójne warstwy kokosa i /lub końskiego włosia.

Materace bardzo twarde to materace, które posiadają w swojej budowie warstwę podwójnego kokosu lub warstwę podwójnego kokosu oraz warstwę końskiego włosia. Są to materace o poziom twardsze niż materace twarde. Oferujemy je osobom, których waga znacząco przekracza 100 kg, a dokładnie przekracza 120 kg.

Warstwy końskiego włosie i podwójnego kokosu bardzo utwardzają materac. Osoby o wadze większej niż 120 kg powodują zupełnie inny nacisk swoim ciałem na powierzchnie materaca i potrzebują stabilnego podłoża.

Wszystkie nasze materace bardzo twarde są bardzo zwarte, każdy nasz materac nie jest rolowany, transportujemy go na płasko, aby jego struktura nie została uszkodzona. Z materacy bardzo twardych oferujemy tylko materace kieszeniowe lub materace kieszeniowe multipocket, gdyż tylko taka konstrukcja w naszej opinii gwarantuje odpowiednie podparcie.

Wszystkie nasze modele są to materace dwustronne, z jednej strony bardzo twarde, a z drugiej średnio twarde. Jeden z naszych modeli to materac dwustronny z jednej strony twardy, a z drugiej bardzo twardy - jest to materac Bristol. Dla nas waga to nie problem, ważysz dużo więcej niż 120 kg i nie możesz znaleźć odpowiednio twardego materaca, wszystkie dla Ciebie są za miękkie, zgłoś się do nas - materaca nie mają dla nas tajemnic.