UWAGA: W dniach 5-16.07.2021 trwać będzie przerwa urlopowa - nie będziemy produkować materacy.
W czasie przerwy urlopowej będziemy dostępni i będziemy doradzać Państwu poprzez telefon, e-mail i czat w kwestii doboru materacy.
Zamówienia przyjęte i opłacone lub wybrane za pobraniem do 30.06.2021 godz. 18:00 będę zrealizowane przed ulropem. Późniejsze zamówienia będą realizowane od 19.07.2021.
Produkcja zostanie wznowiona 19.07.2021 wg KOLEJNOŚCI SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materace bardzo twarde

Jeżeli ważysz ponad 120 kg, potrzebujesz solidnego podparcia dla swojego ciała. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno bardzo twardego materaca H4, posiadającego w swojej budowie podwójne warstwy kokosa i /lub końskiego włosia.

Materace bardzo twarde to materace, które posiadają w swojej budowie warstwę podwójnego kokosu lub warstwę podwójnego kokosu oraz warstwę końskiego włosia. Są to materace o poziom twardsze niż materace twarde. Oferujemy je osobom, których waga znacząco przekracza 100 kg, a dokładnie przekracza 120 kg.

Warstwy końskiego włosie i podwójnego kokosu bardzo utwardzają materac. Osoby o wadze większej niż 120 kg powodują zupełnie inny nacisk swoim ciałem na powierzchnie materaca i potrzebują stabilnego podłoża.

Wszystkie nasze materace bardzo twarde są bardzo zwarte, każdy nasz materac nie jest rolowany, transportujemy go na płasko, aby jego struktura nie została uszkodzona. Z materacy bardzo twardych oferujemy tylko materace kieszeniowe lub materace kieszeniowe multipocket, gdyż tylko taka konstrukcja w naszej opinii gwarantuje odpowiednie podparcie.

Wszystkie nasze modele są to materace dwustronne, z jednej strony bardzo twarde, a z drugiej średnio twarde. Jeden z naszych modeli to materac dwustronny z jednej strony twardy, a z drugiej bardzo twardy - jest to materac Bristol. Dla nas waga to nie problem, ważysz dużo więcej niż 120 kg i nie możesz znaleźć odpowiednio twardego materaca, wszystkie dla Ciebie są za miękkie, zgłoś się do nas - materaca nie mają dla nas tajemnic.