• Kategorie
  • Parametry
  • Materace bardzo twarde

Jeżeli ważysz ponad 120 kg, potrzebujesz solidnego podparcia dla swojego ciała. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno bardzo twardego materaca H4, posiadającego w swojej budowie podwójne warstwy kokosa i /lub końskiego włosia.

Dla kogo odpowiedni będzie materac bardzo twardy?

Materace bardzo twarde to materace, które posiadają w swojej budowie warstwę podwójnego kokosu lub warstwę podwójnego kokosu oraz warstwę końskiego włosia. Są to materace o poziom twardsze niż materace twarde. Oferujemy je osobom, których waga znacząco przekracza 100 kg, a dokładnie przekracza 120 kg.

Warstwy końskiego włosie i podwójnego kokosu bardzo utwardzają materac. Osoby o wadze większej niż 120 kg powodują zupełnie inny nacisk swoim ciałem na powierzchnie materaca i potrzebują stabilnego podłoża.

Rodzaje materacy bardzo twardych

Wszystkie nasze materace bardzo twarde są bardzo zwarte, każdy nasz materac nie jest rolowany, transportujemy go na płasko, aby jego struktura nie została uszkodzona. Z materacy bardzo twardych oferujemy tylko materace kieszeniowe lub materace kieszeniowe multipocket, gdyż tylko taka konstrukcja w naszej opinii gwarantuje odpowiednie podparcie.

Wszystkie nasze modele są to materace dwustronne, z jednej strony bardzo twarde, a z drugiej średnio twarde. Jeden z naszych modeli to materac dwustronny z jednej strony twardy, a z drugiej bardzo twardy - jest to materac Bristol. Dla nas waga to nie problem, ważysz dużo więcej niż 120 kg i nie możesz znaleźć odpowiednio twardego materaca, wszystkie dla Ciebie są za miękkie, zgłoś się do nas - materaca nie mają dla nas tajemnic.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024