• Kategorie
  • Parametry
  • Materace jednostronne

Materace jednostronne posiadają tylko jedną stronę nadającą się do spania. W ofercie dostępnych jest 6 modeli tego typu, w różnych wariantach. Ich max wysokość to 22 cm. Polecamy je osobom, które mają jasno określone upodobania, co do twardości.

Dla kogo odpowiedni będzie materac jednostronny?

Materace jednostronne to materace, które mają tylko jedną stronę przeznaczoną spania. Co to oznacza? Druga strona jest tylko zabezpieczona filcem i pokrowcem i nie można na niej spać. Jest on nieznacznie tańszy niż materac dwustronny dlatego w naszej opinii nie warto oszczędzać kilkudziesięciu złotych kosztem dłuższej trwałości materaca.

W naszej ofercie znajdą Państwo dwa rodzaje materacy bonellowych i 4 rodzaje materacy kieszeniowych (każdy w kilku wariantach). Co je wyróżnia i dlaczego są tak chętnie kupowane? Są to na pewno materace dla osób zdecydowanych, wiedzących czego chcą, tutaj nie ma miejsca na pomyłkę. Kupujemy materac o jednym stopniu twardości, nie mamy możliwości obrócenia go na drugą stronę, gdy nam coś nie pasuje. Materace jednostronne występują u nas w dwóch stopniach twardości: materac średnio twardy lub materac twardy - nie znajdą u nas Państwo jednostronnego materaca miękkiego lub bardzo twardego.

Materac jednostronny to też niższa wysokość takiego materaca - najwyższy materac jednostronny jaki posiadamy w swojej ofercie to materac o wysokości 22 cm - porównując najwyższy materac dwustronny jest 6 cm wyższy, ma 28 cm wysokości.

Jak dbać o materac jednostronny?

Tak samo jak o materac dwustronny - obracamy go systematycznie co 3-4 miesiące głowa-nogi. Nie mamy tutaj takiej możliwości jak w przypadku materaca dwustronnego obracania go również góra-dół.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024