• Kategorie
  • Parametry
  • Materace miękkie

Materace miękkie polecane są osobom lekkim, posiadającym wagę do 50-60 kg. W naszej ofercie posiadamy cztery modele w tej kategorii. Jeden z nich to materac piankowy, polecany głównie dzieciom. Pozostałe to kieszeniowe, o których poczytasz na stronie.

Materace miękkie - polecane dla osób lekkich, dzieci

Materace miękkie to materace, które polecamy dla osób, których waga nie przekracza 50-60 kg. Tak w skrócie można je scharakteryzować. Patrząc na wagę są to więc materace w większości dla dzieci, młodych osób, nastolatków i nastolatek oraz szczupłych dorosłych. Nie są to materace, w których zapadniesz się jak w łóżku wodnym. Wszystkie nasze materace mają zwartą budowę, a materace sprężynowe, tzn. materace bonellowe i materace kieszeniowe mają w swojej budowie filc, który oddziela sprężyny od reszty warstw materaca, jednocześnie go usztywniając. Transport materacy na płasko dodatkowo wpływa na ich trwałość i "twardość". Jeśli Państwo oczekują zapadnięcia się to niestety, ale takie coś nie będzie miało miejsca. Wszystkie materace, które posiadają stronę miękką po tej stronie mają zastosowaną podwójną 4 centymetrową warstwę pianki termoelastycznej Visco Memory. Właśnie ta podwójna warstwa stanowi o miękkości naszego materaca.

Budowa materacy miękkich

Osobom, które zbliżają się do tej granicznej wartości 60 kg lub szukają dużego dwuosobowego materaca i druga osoba znacząco przekracza 60 kg (ale nie przekracza 100 kg) polecamy materac średnio twardy.

W naszej ofercie posiadamy 4 rodzaje materacy ze stroną miękką, jeden z nich to materac piankowy, pozostałe to materace kieszeniowe w różnych wariantach. Dla dzieci polecamy materace piankowe jeśli głównym warunkiem jest jego cena. Jeśli fundusze nam pozwalają zalecamy modele kieszeniowe dwustronne, z jednej strony miękkie, a z drugiej średnio twarde.

Masz problem z decyzją jaki materac wybrać? Zadzwoń 577 411 555

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024