• Kategorie
  • Parametry
  • Materace moletowane profilowane

Materace profilowane moletowane zaliczane są do materacy średnio-twardych. Najbardziej zewnętrzną warstwą tych materacy jest właśnie pianka moletowana, czyli w charakterystyczny sposób wycinana. Jej forma daje uczucie mikro masażu. Jest bardzo wygodna.

Czym są materace profilowane moletowane?

Materace moletowane profilowane to materace, w których zastosowaliśmy piankę moletowaną. Są to materace, które w nazwie mają słowo Molet. Na wizualizacjach warstwa to jest koloru różowego. Każdy nasz materac piankowy występuje w wersji z pianką profilowaną, mamy również w ofercie jeden materac bonellowy i kilkanaście modeli materacy kieszeniowych. Wszystkie te materace to materace wysoko elastyczne.

Budowa materacy profilowanych

Pianka profilowana, zwana też moletowaną to pianka 7 strefowa, bardzo wygodna i komfortowa. Sposób jej "wycinania" powoduje, że dla wielu osób spanie na niej powoduje odczucie mikro masażu. Jest stosowana zawsze jako najbardziej zewnętrzna warstwa materaca, twardość jej jest określona jako materac średnio twardy.

Pianka moletowana to najnowszy rodzaj surowca jaki możny użyć w jego budowie, na rynku materace z tą pianką są stosunkowo nowymi modelami i tak na prawdę są dopiero wprowadzane do oferty przez producentów materacy.

Materace moletowane tak samo jak i materace kokosowe, materace lateksowe lub materace termoplastyczne transportowane są na płasko. Nigdy nie rolujemy naszych materacy, aby podczas transportu nie uległy uszkodzeniu. Czas transportu jest troszkę wydłużony w stosunku do dostawy zwykłą firmą kurierską, ale za to materace służą Państwu długie lata. Wiemy, że zadowolony Klient poleci nasze materace znajomym i rodzinie i zyskamy kolejnych lojalnych Klientów.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024