UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materace moletowane profilowane

Materace profilowane moletowane zaliczane są do materacy średnio-twardych. Najbardziej zewnętrzną warstwą tych materacy jest właśnie pianka moletowana, czyli w charakterystyczny sposób wycinana. Jej forma daje uczucie mikro masażu. Jest bardzo wygodna.

Materace moletowane profilowane to materace, w których zastosowaliśmy piankę moletowaną. Są to materace, które w nazwie mają słowo Molet. Na wizualizacjach warstwa to jest koloru różowego. Każdy nasz materac piankowy występuje w wersji z pianką profilowaną, mamy również w ofercie jeden materac bonellowy i kilkanaście modeli materacy kieszeniowych. Wszystkie te materace to materace wysoko elastyczne.

Pianka profilowana, zwana też moletowaną to pianka 7 strefowa, bardzo wygodna i komfortowa. Sposób jej "wycinania" powoduje, że dla wielu osób spanie na niej powoduje odczucie mikro masażu. Jest stosowana zawsze jako najbardziej zewnętrzna warstwa materaca, twardość jej jest określona jako materac średnio twardy.

Pianka moletowana to najnowszy rodzaj surowca jaki możny użyć w jego budowie, na rynku materace z tą pianką są stosunkowo nowymi modelami i tak na prawdę są dopiero wprowadzane do oferty przez producentów materacy.

Materace moletowane tak samo jak i materace kokosowe, materace lateksowe lub materace termoplastyczne transportowane są na płasko. Nigdy nie rolujemy naszych materacy, aby podczas transportu nie uległy uszkodzeniu. Czas transportu jest troszkę wydłużony w stosunku do dostawy zwykłą firmą kurierską, ale za to materace służą Państwu długie lata. Wiemy, że zadowolony Klient poleci nasze materace znajomym i rodzinie i zyskamy kolejnych lojalnych Klientów.