• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 190x200 cm

Duży i wygodny materac 190x200 cm. Sprawdzone komponenty, wieloletnie doświadczenie i pasja sprawiają, że nasze produkty są wyjątkowe. Nie zawiedziemy Twojego zaufania. Wiemy, że liczysz na nasz profesjonalizm i zrobimy wszystko, byś był zadowolony.

Materace 190x200 to niestandardowy rozmiar, rzadko spotykany, robiony często na zamówienie. W naszym sklepie oferujemy Państwu ponad 130 modeli materaca w tym rozmiarze. Najbliższy standardowy rozmiar to materac 180x200 cm, ewentualnie materac 200x200 cm.

Jak dobrać materac 190x200 cm?

Zaczynamy zawsze od zmierzenia miejsca na materac, jeśli nie posiadamy starego materaca. Jeśli posiadamy stary materac mierzymy stary materac. Pamiętamy, że rozmiar materaca 190x200 cm nie jest standardowy i ciężko będzie nam nabyć łóżko, które pomieści dokładnie taki rozmiar materaca. Przeważnie są to łóżka robione na zamówienie, często przez stolarzy. Drugą sprawą jest wysokość materaca jaki będzie nam pasował do ramy łóżka. Zdarza się bardzo często, że stelaż mamy zamontowany bardzo wysoko i zamontowanie wysokiego materaca za bardzo podniesie nam powierzchnię spania. Jeśli wysokość nie ma dla nas znaczenia, to zaczynamy od określenia wagi naszej i osoby, która z nami śpi.

Materac 190x200 cm dopasowany do wagi osób śpiących

Korzystamy z przedziałów podanych w naszym poradniku pt. Jak dobrać materac. Należy pamiętać, że ten poradnik nie jest uniwersalny i nie należy go stosować w przypadku zakupu materaca od innego producenta. Jest to poradnik dostosowany do naszych materacy - sami je produkujemy, znamy ich budowę, transportujemy je na płasko i tylko do naszych materacy należy go stosować. Jak już określimy w jakim przedziale twardości mamy kupić nasz materac kolejnym krokiem jest określenie naszego budżetu. Nasza szeroka oferta powoduje, że w zależności od budowy materaca i rozmiaru możemy kupić materac za 600 zł i za 2000 zł. Rozpiętość cenowa jest duża, ale również duża jest różnica w komforcie snu. Staramy się więc dobrać materac z naszego górnego zakresu budżetu, przede wszystkim dlatego, że im bogatszy w dodatku materac tym bardziej komfortowy to raz, a po drugie materac kupujemy nie na miesiąc, rok czy dwa tylko na kilka lat - na materacu spędzamy średnio 8 godzin na dobę - zadbajmy o to, aby był to czas, w którym będziemy regenerować nasze siły przed kolejnym dniem.