• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 70x200 cm

Materace w rozmiarze 70x200 cm to przede wszystkim materace dziecięce. Patrząc tylko na jego rozmiar tak by się mogło wydawać. Jednak materace o rozmiarze 70x200 cm montowane są przede wszystkim w dużych samochodach, tzw. TIRach oraz w kamperach - i to jest główny odbiorca naszych materacy 70x200 cm. Do tira rozmiar materaca 80x200 cm jest za duży, a materac 60x200 cm jest z kolei za wąski, aby kierowca mógł się wygodnie wyspać po długiej drodze za kierownicą.

Materac 70x200 cm do TIRa

Za szoferką kierowcy montowane jest łóżko, z którego korzysta kierowca takiego samochodu. Czy warto oszczędzać 50-100 zł na takim materacu? Oczywiście, że nie. Wyspany kierowca to bardzo ważny element i podstawa firmy transportowej. Dlatego polecamy materace kieszeniowe dla takich osób. W swojej ofercie mamy zarówno materace średnio twarde, materace twarde jak i bardzo twarde dopasowane do wagi osób, które będą na nim spały. Jeśli nie wiesz jaki materac wybrać zawsze możesz się z nami skontaktować, a doradzimy najbardziej optymalny model. Jeśli posiadasz kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt samochodów w swojej flocie i potrzebujesz wymienić wszystkie materace na raz skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę finansową.

Materac 70x200 cm dla dziecka

Dużą grupę odbiorców materacy 70x200 cm to dzieci. Szerokość takiego materaca jest zupełnie wystarczająca dla najmłodszych,a łóżko o nieznacznie większych rozmiar pozwala zaoszczędzić miejsce w jego pokoju. Jeśli ogranicza nas wysokość materaca, to dla dzieci polecamy materace piankowe, jeśli wysokość nie jest problemem idealnym wyjściem są materace kieszeniowe dwustronne, które z jednej strony są miękkie, a z drugiej średnio twarde.