• Kategorie
  • Parametry
  • Materace twarde

Jeżeli ważysz ponad 100 kg, albo po prostu lubisz spać na twardej powierzchni, wybierz materac twardy, oznaczony H3. Taki materac posiada w swojej budowie warstwę kokosu, która go odpowiednio utwardza. Jeśli ciągle się wahasz, zadzwoń ☎ 577 411 555.

Jaki materac twardy wybrać?

Materac twardy to materac polecany dla osób ważących więcej niż 100 kg lub dla osób lubiących się spać na twardych powierzchniach. Jesteś na granicy 100 kg i nie wiesz czy wybrać materac średnio twardy czy twardy? Zawsze możesz kupić materac dwustronny, który jedną stronę ma średnio twardą, a drugą twardą - sprawdzisz obie strony i sam wybierzesz na której będziesz spał. Materac twardy ma w swojej budowie pojedynczą warstwę kokosu. Warstwa kokosowa utwardza materac. Obiegowa opinia jest taka, że najlepsze są materace kokosowe. Prawda, ale tylko częściowa. Są to materace dobra, ale dla osób o odpowiedniej wadze. Nie ma jednego materaca dobrego dla wszystkich.

Jak powstaje twardy materac?

Warstwa kokosowa - co to jest

Kokos jest to naturalny surowiec antyalergiczny i antygrzybiczny powstający z łupiny orzecha kokosowego. Warstwa ta jest bardzo przewiewna bardzo dobrze wentyluje materac.

Twardość materaca to pojęcie bardzo subiektywne. Dla jednego twardy materac to materac średnio twardy, dla innego materac średnio twardy jest zbyt miękki. Bardzo często spotykamy się z opiniami, że materac miał być twardy, a jest miękki i się w nim zapada. U nas nie ma takiej możliwości, jak deklarujemy, że materac bardzo twardy jest bardzo twardy to będzie to przysłowiowa deska. Należy zwrócić uwagę, że osoba powyżej 120 kg będzie wywierała inny nacisk na powierzchnię materaca niż osoba ważąca 70 kg. W 99% przypadkach sprawdzają się przypisane przez nas przedziały wagowe do twardości materaca.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024