Doskonale rozumiemy osoby, które lubią spać. Sen to najtańszy sposób na utrzymanie organizmu w zdrowiu i doskonałej kondycji. Jeżeli zadbamy o odpowiednie warunki, tanim i prostym sposobem zrelaksujemy się we własnym domu każdego dnia. Jako producent materacy mamy odpowiednie kompetencje i doświadczenie w tej branży. Wieloletnia praktyka daje nam podstawy do wysuwania wniosków i doradzania klientom w wyborze najlepszego modelu.

Materace od producenta

Jako producent materacy mamy możliwość decydowania na każdym etapie jego wyrobu. Podejmujemy decyzje począwszy od wyboru materiału, jego dostawców, parametrów materacy, sposobu dostarczenia do klienta. Staramy się być na bieżąco z wszystkimi nowinkami. Nie lubimy zostawać w tyle.

Nasze materace posiadają wymagane atesty i certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo ich użytkowania.

Materace producent

Jesteśmy polską firmą, wspieramy rodzimą gospodarkę, zatrudniamy polskich pracowników i staramy się by nasze produkty były świadectwem doskonałej jakości. Produkowane przez nas materace są komfortowe i trwałe a materiały wykorzystane przy ich produkcji mają najwyższą jakość. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy. W naszej ofercie posiadamy materace dla każdego. Oferujemy materace piankowe, materace bonellowe i materace pocketowe. Bazową pianką jest pianka wysokoelastyczna HR, w ofercie również pianka termoelastyczna visco memory, pianka lateksowana, pianka moletowana. Posiadamy materace miękkie, materace średnio twarde, materace twarde oraz materace bardzo twarde. Zarówno jednostronne jak i materace dwustronne. Materac kieszeniowy występuje w czterech typach:

  • standardowym (liczba sprężyn 262 szt/m2, wysokość sprężyn 12 cm)
  • max plus (wysokość sprężyn powiększona o 5 cm)
  • mini (wysokość sprężyn zmniejszona o 6 cm)
  • multipocket (ilość sprężyn 510 szt/m2)

Materace od producenta na Godre.pl to gwarancja najlepszego wykonania. Jako producent dbamy by towar dotarł do klienta w doskonałym stanie, dlatego nasze materace dostarczamy prywatną firmą przewozową. Są przewożone na płasko, w pozycji bocznej. Nie gniotą się wzajemnie pod własnym ciężarem, nie są zginane ani rolowane. Nie istnieje ryzyko, że sprężyny zostaną uszkodzone (mogłoby to skutkować zapadnięciem się materaca w niedługim czasie). Kontaktujemy się z klientem na każdym procesie realizacji zamówienia. Nasi konsultanci służą poradą. Doświadczeni doradcy dobiorą najlepszy materac, dopasowany do klienta pod względem twardości, wielkości, użytych materiałów. Wyjaśnią pojęcia, właściwości poszczególnych warstw. Upewnią się, że wybrany przez państwa rozmiar jest właściwy.

Materace od producenta na Godre.pl produkujemy w ciągu trzech dni roboczych, dopiero po złożeniu zamówienia. Materace nie są magazynowane i do klienta trafia produkt stworzony indywidualnie dla niego. Po wyprodukowaniu materaca i przekazaniu go firmie transportowej informujemy klienta smsem. Następnie kontakt z klientem ma firma przewozowa. Informują o planowanej dacie i godzinie dostawy. Na dostawę mają siedem dni roboczych.

Producent materacy

Jako producent materacy mamy możliwość wyjścia klientowi naprzeciw, w każdej zaskakującej sytuacji. Kupując materac na Godre.pl masz możliwość przetestowania go przez okres 30 dni. Jeżeli nie będzie spełniał twoich oczekiwań, będzie zbyt twardy, zbyt miękki lub po prostu nieodpowiedni masz prawo zwrotu.

Materace od producenta gwarantują wysoki standard. Rozmawiając z naszymi klientami wiemy, czego oczekują po materacu, jakie wymogi powinien spełniać. I staramy się zrobić wszystko by ich zadowolić.

Zobacz też nasze inne artykuły:
- Jaki materac do łóżeczka dziecięcego wybrać?
- Jak pozbyć się problemów ze wstawaniem rano?
- Dezynfekcja materaca: jak poprawnie zdezynfekować materac?