• Kategorie
  • Parametry
  • Materace średniotwarde

Najszerszą ofertę posiadamy na materace w kategorii średnio-twardej. Polecamy je osobom, których waga mieści się w przedziale 60-100 kg. Są najpopularniejszą kategorią. Należą do niej materace piankowe, bonellowe i kieszeniowe. Oznaczamy je symbolem H2.

Materace średnio twarde dedykujemy osobom, których waga jest w granicach pomiędzy 60 a 100 kg. Są to materace o poziom twardsze niż materace miękkie dla osób ważących mnie niż 60 kg. Jest to najszersza grupa ofertowa jeśli chodzi o nasze materace. Znajdą tutaj Państwo materace ze wszystkich grup modelowych, tzn. materace wysoko elastyczne HR piankowe, materace bonellowe, materace kieszeniowe i materace kieszeniowe Multipocket.

Kupuję materac średnio twardy

Na co zwrócić uwagę wybierając materac średnio twardy? Z jakimi materiałami będę mieć do czynienia? Podstawowe materiały to pianka wysoko elastyczna HR, pianka Visco Memory, pianka lateksowa lub pianka profilowana. Pozostałe surowce jak pianka kokosowa lub warstwa końskiego włosia nie dotyczą tej grupy materacy. Czy więcej znaczy lepiej?

Podstawowy materac średnio twardy ma swojej budowie piankę wysoko elastyczną HR. Dodając, którykolwiek z powyższych materiałów zwiększamy jego komfort. Każdy z tych materiałów ma swoje właściwości i nie każdy może być z niej zadowolony.

Pianka Visco Memory:

- im cieplej tym jest ona miększa

- plastyczna, dopasowuje się do kształtu ciała

- oddaje ciepło, daje uczucie grzania - dla jednych jest to cecha wysoce pożądana, dla innych wada

Pianka profilowana moletowana:

- 7 stref w materacu podpiera ciało w najbardziej odpowiedni sposób

- ze względu na swój nieregularny kształt daje uczucie mikro masażu

Pianka lateksowa:

- nie wypracowuje się

- posiada system kanalików poprzez które idealnie wentyluje materac

- najbardziej komfortowy materiał, ale również najdroższy

Jak widać oferta jest bardzo bogata i nie jeden nasz Klient miał problem, jaki materac wybrać. Ty też masz taki problem? Zadzwoń do nas, a razem wybierzemy idealny dla Ciebie materac.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023