• Kategorie
  • Parametry
  • Materace nawierzchniowe

Materace nawierzchniowe poprawiąją komfort w czasie snu. Jeśli źle dobrałeś bazowy materac, toper może go zmiękczyć lub utwardzić w zależności od Twoich potrzeb. Zniweluje drobne nierówności. Więcej informacji pod numerem ☎ 577 411 555.

Materace nawierzchniowe to doskonałe rozwiązanie, gdy powierzchnia na której obecnie śpisz nie spełnia Twoich oczekiwań, ponieważ źle dobrałeś twardość lub Twój stary materac już się wysłużył a z jakiegoś powodu nie chcesz narazie kupować nowego. Materac nawierzchniowy o długości 175 cm zwany również toperem lub nakładką utwardzi lub zmiękczy powierzchnię, wyrówna również drobne nierówności. Dzięki nakładce wyraźnie poprawi się komfort Twojego wypoczynku.

Materac nawierzchniowy posiada wiele przydatnych funkcji

Materac nawierzchniowy jest produktem, który warto mieć w swoim domu. Nawet jeżeli nie korzystasz z niego na co dzień, jego przechowywanie nie sprawia trudności (zwłaszcza w przypadku materaca nawierzchniowego o długości 140 cm i podobnych oraz posiadającego miękki lub średnio twardy stopień twardości, który bez problemu zrolujesz i schowasz w szafie). Materac nawierzchniowy o długości 200 cm zapewni komfort gościom, których ułożysz do snu na narożniku w salonie. Możesz go również zabrać ze sobą na wycieczkę pod namiot by umilić ten rodzinny wypad. Materac nawierzchniowy o długości 190 cm to przydatna rzecz w uczniowskim internacie oraz studenckim akademiku, gdzie łóżka mogą pozostawiać wiele do życzenia. Nakładka na materac o długości 120 cm to również doskonałe uzupełnienie niemowlęcego łóżeczka. Materac nawierzchniowy w większym rozmiarze może stanowić doskonałe miejsce do zabawy małego brzdąca.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024