UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 29.06.2022 do godz. 16:00 będą realizowane do 01.07.2022
Zamówienia złożone po tym terminie będą realizowane od 11 lipca po przerwie urlopowej (4-8.07.2022)
* tzn. do godz. 16:00 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac długość 215 cm

Zapoznaj się z ofertą materacy o długości 215 cm. Cztery poziomy twardości od H1 do H4, zróżnicowany skład, pokryte pokrowcami dobrej jakości. Wieloletnie doświadczenie w produkcji, pozwala na innowacyjne rozwiązania. Fachowa pomoc ☎ 577 411 555.

Wiedza zdobyta przez pracowników Godre na przestrzeni lat zaowocowała tym, że nie tylko dużo skuteczniej projektujemy i budujemy swoje materace o długości 215 cm, ale również znacznie lepiej rozumiemy potrzeby klienta. Obsługa klienta i pomoc w realizacji zamówienia, a także doradztwo na etapie projektowania własnego materaca o długości 210 cm to klucz do satysfakcji klienta i stworzenia maksymalnie dopasowanego modelu.

Satysfakcja użytkownika materaca o długości 215 cm najważniejsza dla nas

Jeśli jednak nawet w pierwszym miesiącu użytkowania materaca o długości 220 cm od Godre okazałoby się, że nie daje on pełnego komfortu lub nie sprawdza się z innych powodów – klientowi przysługuje prawo bezpłatnego zwrotu zamówienia. W efekcie, możemy produkować dla Ciebie materace lateksowe, bonellowe czy termoelastyczne tak długo, aż wreszcie znajdziesz maksymalnie dopasowany do siebie model. Godre.pl. To tylko jeden z wielu powodów, dla których wybór Godre.pl jest najlepszym możliwym wyborem dla każdego poszukującego swojego wymarzonego materaca.