UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac długość 215 cm

Zapoznaj się z ofertą materacy o długości 215 cm. Cztery poziomy twardości od H1 do H4, zróżnicowany skład, pokryte pokrowcami dobrej jakości. Wieloletnie doświadczenie w produkcji, pozwala na innowacyjne rozwiązania. Fachowa pomoc ☎ 577 411 555.

Wiedza zdobyta przez pracowników Godre na przestrzeni lat zaowocowała tym, że nie tylko dużo skuteczniej projektujemy i budujemy swoje materace o długości 215 cm, ale również znacznie lepiej rozumiemy potrzeby klienta. Obsługa klienta i pomoc w realizacji zamówienia, a także doradztwo na etapie projektowania własnego materaca o długości 210 cm to klucz do satysfakcji klienta i stworzenia maksymalnie dopasowanego modelu.

Satysfakcja użytkownika materaca o długości 215 cm najważniejsza dla nas

Jeśli jednak nawet w pierwszym miesiącu użytkowania materaca o długości 220 cm od Godre okazałoby się, że nie daje on pełnego komfortu lub nie sprawdza się z innych powodów – klientowi przysługuje prawo bezpłatnego zwrotu zamówienia. W efekcie, możemy produkować dla Ciebie materace lateksowe, bonellowe czy termoelastyczne tak długo, aż wreszcie znajdziesz maksymalnie dopasowany do siebie model. Godre.pl. To tylko jeden z wielu powodów, dla których wybór Godre.pl jest najlepszym możliwym wyborem dla każdego poszukującego swojego wymarzonego materaca.