• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 180x190 cm

Wyprodukujemy Twój materac 180x190 cm w max 3 dni robocze. Przykładamy ogromną wagę do jakości naszych produktów. Zależy nam nam na zadowoleniu n klientów. Do wyboru materace miękkie, średnio-twarde, twarde i bardzo twarde. Dobierz go do swojej wagi.

W bogatej ofercie naszego sklepu znalazły się niezwykle popularne materace 180x190 cm – interesująca propozycja do każdej sypialni. Wspaniale sprawdzają się w przypadku śpiących wspólnie par, jak również do łóżka pojedynczego. Odpowiednio dopasowany materac, to również kwestia materiału, z którego został wykonany oraz wypełnienia, które gwarantuje spokojny i zdrowy sen. Zachęcamy więc serdecznie do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem materacy 180x190 cm, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapewniamy najlepszy wybór wariantów materacy oraz wysoką jakość wszystkich produktów. Dla ułatwienia i wygody udostępniliśmy filtry, dzięki którym preferowany materac można znaleźć jeszcze szybciej.

Materac 180x190 cm idealnie dopasowany do potrzeb użytkownika

Każdy użytkownik ma nieco inne wymagania wobec materaca. Zdecydowaliśmy się więc na wprowadzenie bardzo bogatej oferty różnych szerokości, aby swój materac móc dopasować do własnych preferencji. W naszym asortymencie znalazły się na przykład:

Sama szerokość wybranego materaca nie zapewni jednak maksymalnej wygody. Niezwykle ważne są również inne czynniki, jak chociażby materiały, z których materac został wykonany i wykorzystane technologie.

Jak wybrać komfortowy materac?

Bardzo ważnym parametrem każdego materaca jest jego twardość. Lekarze zalecają te o większym stopniu twardości, jednak nie każdy odczuwa komfort leżąc na takim. Dajemy wiec duży wybór materaców o różnych stopniach twardości. Bez trudu znajdziecie u nas Państwo również materace bardzo twarde – stworzone dla osób ze zwyrodnieniem kręgosłupa. Zapewniamy najlepszy wybór materaców wykonanych z pianki wysoko elastycznej, bonellowych, kieszeniowych, lateksowych i z naturalnym wypełnieniem – na przykład z kokosa. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu.