• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 200x200 cm

Czy zawsze wysoka jakość musi się wiązać z ogromnymi kosztami? Nie. W naszej ofercie znajdziesz produkty z najwyższej półki, w przystępnych cenach. Przejrzyj ofertę materacy 200x200 cm i wyśpij się po królewsku. Zregeneruj siły po ciężkim dniu.

Materac 200x200 cm to materac w kształcie kwadratu, bardzo duży obszerny materac małżeński dla osób, które posiadają dużą sypialnię i mogą sobie pozwolić na obszerną powierzchnię do spania. Jest to standardowy rozmiar materaca, model rozmiarowo niższy to materac 180x200 cm, z kolei rozmiar większy to problematyczny z naszego punktu widzenia materac 200x220 cm.

Materac 200x200 cm dla małżeństwa z dużą sypialnią

Nie ma co ukrywać, że osoby, które mogą sobie pozwolić na tak duże łóżko i materac to szczęściarze. Na pewno nie mają problemów z tym, że w nocy jedna osoba pcha się na drugą, po prostu na tak szerokim materacu każda z osób ma średnio 100 cm tylko dla siebie. Komfort i wygoda to bez wątpienia dwa najbliższe słowa jeśli chodzi o charakterystykę takiego materaca. Materac jednak musi być odpowiednio dobrany. Nie może być tak, że osoby ważące dużo poniżej 100 kg śpią na przykład na materacu bardzo twardym. Szansa, że dobrze się wyśpią jest minimalna, chyba, że ich osobiste preferencje wskazują na to, że uwielbiają spać na bardzo twardej powierzchni. Jednak w większości przypadków takie osoby powinny spać na materacu średnio twardym. Jak dobrać materac? Dostępnych jest tyle różnych warstw, że osoba nie znająca się na ich budowie może mieć duży problem z odpowiednim wyborem. Zasada ogólna jest taka, że im więcej warstw podnoszących komfort spania jak pianka Visco Memory lub pianka lateksowa tym lepiej. Umiar jak wszędzie i tutaj jest ważny. Podwójna warstwa pianka Visco Memory powoduje, że jego strona jest miękka, z kolei podwójna warstwa lateksu nadal pozostawia materac średnio twardym znacząco, ale to bardzo znacząco podnosząc komfort snu.

Doradzimy w doborze materaca

Gubisz się w mnogości modeli lub po prostu nie chcesz czytać na temat tego jak dobrać materac, masz ograniczony czas, a chcesz mieć wysokiej klasy materac idealnie dobrany do Twoich potrzeb? Nic prostszego, skorzystaj z naszego czata lub do nas zadzwoń - doradzimy odpowiedni materac dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023