• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 90x200 cm

Trafiłeś do miejsca, gdzie kupisz materace w rozmiarze 90x200 cm

Wybierz najwygodniejszy materac 90x200 cm

Wysokiej klasy materac 90x200 cm to inwestycja na lata. Przed zakupem dobrze się zastanów czy zdecydujesz się na materac piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Odpowiedni wybór zapewni Ci komfortowy sen. Nasze materace 90x200 cm to wysokiej klasy produkty, które po odpowiednim dopasowaniu dadzą Ci zasłużony odpoczynek.

Materac 200x90 cm - czym się różnią materace piankowe, kieszeniowe i lateksowe?

Materace 200x90 cm występują w każdej wersji: piankowej, kieszeniowej, bonellowej i lateksowej. Najczęściej kupowane to materace hybrydowe, czyli połączenie materaca sprężynowego z materacem piankowym i lateksowym.  W tych wersjach wkład kieszeniowy otacza warstwa pianki wysokoelastycznej HR, lateksu, pianki Visco Memory lub pianki profilowanej. Sprawdź nasze rodzaje materacy i wybierz najlepszy model na łóżko 90x200 cm z materacem.

Materac Brema 90x200 cm
1049.00 -25% 786.75

Materace 90x200 cm to typowe materace jednoosobowe. Gwarantują one dużo większy komfort snu niż materace rozmiar mniejsze, czyli materace 80x200 cm. 10 cm w szerokości materaca robi ogromną różnicę.

Szeroki wybór materacy 90x200 cm

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór materacy poczynając od najprostszych piankowych zaczynających się już od 9 cm wysokości, poprzez materace bonellowe, a kończywszy na materacach kieszeniowych. Materace dobieramy do wagi osób śpiących na danym materacu dlatego też nasze materace mogą być miękkie, średnio twarde, twarde lub bardzo twarde. Posiadamy materace jednostronne i dwustronne. Szeroka możliwość budowy materaca powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nasz materac może być z jednej strony miękki, a z drugiej twardy, z jednej strony średnio twardy, a z drugiej bardzo twardy. Posiadamy też modele z obu stron średnio twarde. Gwarantujemy, że znajdziesz odpowiedni dla siebie materac 90x200 cm.

Fachowa pomoc w doborze materaca 90x200 cm

Znamy się na tym co sprzedajemy, mało tego, sami produkujemy materace i sami na nich śpimy. Wiemy więc co sprzedajemy i co polecamy naszym Klientom. Zależy nam na Państwa wygodzie, a nie na sprzedaży jak najdroższego modelu. Często mamy sytuację, w której dzwonią do nas Państwa i mówią, że wybrali jeden z najdroższych naszych modeli, ale zupełnie niedopasowany pod względem twardości do osób śpiących. Zawsze doradzamy tak, żeby komfort snu był na pierwszym miejscu. Wiemy, że tylko zadowolony, wyspany Klient do nas wróci i poleci nasze materace znajomym.

Zadzwoń do nas i pozwól, żeby nasi fachowcy dobrali materac dla Ciebie. Jakich pytań możesz się spodziewać? Na pewno zostaniesz zapytany o wagę osób śpiących oraz o rozmiar materaca. Określenie budżetu też będzie miało jakieś znaczenie, jednak rozpiętość cenowa naszych materaca jest tak duża, że na pewno uda się coś fajnego dobrać.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024