• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 90x200 cm

Komfortowe modele jednoosobowych materacy 90x200 cm. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować. Zapoznaj się z naszą ofertą. Wyszukaj najbardziej odpowiadający Ci produkt. W razie potrzeby służymy pomocą. Możesz się z nami skontaktować pod numerem ☎ 577 411 555.

Materace 90x200 cm to typowe materace jednoosobowe. Gwarantują one dużo większy komfort snu niż materace rozmiar mniejsze, czyli materace 80x200 cm. 10 cm w szerokości materaca robi ogromną różnicę.

Szeroki wybór materacy 90x200 cm

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór materacy poczynając od najprostszych piankowych zaczynających się już od 9 cm wysokości, poprzez materace bonellowe, a kończywszy na materacach kieszeniowych. Materace dobieramy do wagi osób śpiących na danym materacu dlatego też nasze materace mogą być miękkie, średnio twarde, twarde lub bardzo twarde. Posiadamy materace jednostronne i dwustronne. Szeroka możliwość budowy materaca powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nasz materac może być z jednej strony miękki, a z drugiej twardy, z jednej strony średnio twardy, a z drugiej bardzo twardy. Posiadamy też modele z obu stron średnio twarde. Gwarantujemy, że znajdziesz odpowiedni dla siebie materac 90x200 cm.

Fachowa pomoc w doborze materaca 90x200 cm

Znamy się na tym co sprzedajemy, mało tego, sami produkujemy materace i sami na nich śpimy. Wiemy więc co sprzedajemy i co polecamy naszym Klientom. Zależy nam na Państwa wygodzie, a nie na sprzedaży jak najdroższego modelu. Często mamy sytuację, w której dzwonią do nas Państwa i mówią, że wybrali jeden z najdroższych naszych modeli, ale zupełnie niedopasowany pod względem twardości do osób śpiących. Zawsze doradzamy tak, żeby komfort snu był na pierwszym miejscu. Wiemy, że tylko zadowolony, wyspany Klient do nas wróci i poleci nasze materace znajomym.

Zadzwoń do nas i pozwól, żeby nasi fachowcy dobrali materac dla Ciebie. Jakich pytań możesz się spodziewać? Na pewno zostaniesz zapytany o wagę osób śpiących oraz o rozmiar materaca. Określenie budżetu też będzie miało jakieś znaczenie, jednak rozpiętość cenowa naszych materaca jest tak duża, że na pewno uda się coś fajnego dobrać.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023