• Kategorie
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Parametry
  • Materac 180x200 cm

Zostań zadowolonym właścicielem bardzo wygodnego materaca 180x200 cm. Z nami dobierzesz najwłaściwszy model, który sprawi, że każdego ranka obudzisz się wyspany i w doskonałym nastroju. Dobierzemy dla Ciebie produkt dostosowany do wagi i preferencji.

Materac 180x200 cm to taki złoty środek między klasycznym małżeńskim materacem 160x200 cm, a rozmiar większym materacem 200x200 cm. Co prawda pomiędzy mamy jeszcze materac 190x200 cm jednak jest to dosyć niestandardowy rozmiar i mało kto posiada łóżko dostosowane do takiego rozmiaru materaca. Materac w tym rozmiarze to materac na którym swobodnie może oglądać telewizję cała rodzina, bez problemu zmieści się dwójka dorosłych osób oraz dwójka lub trójka dzieci.

Materac 180x200 cm sposób transportu

Dbamy o to, aby materac, który Państwo otrzymują służył długie lata. Dlatego też stosujemy najwyższej jakości, pierwszego gatunku materiały, bezwonny klej oraz odpowiednią budowę materaca. To jednak nie wszystko. Bardzo ważny jest też sposób transportu materaca. W większości przypadków materac w tym rozmiarze to materac kieszeniowy, czyli zbudowany ze sprężyn, każda z nich jest w osobnej kieszeni. Duża część sprzedawców roluje materace na czas wysyłki. Dlaczego tak robią? Koszt wysyłki jest dużo niższy oraz można wysłać taki materac firmą kurierską co powoduje, że materac jest przeważnie kolejnego dnia u Klienta. W naszej opinii rolowanie materacy zbudowanych ze sprężyn powoduje to, że część sprężyn może pęknąć. Nie uwidacznia się to od razu, w końcu w takim materacu jest 262 lub nawet 510 sztuk sprężyn na metr kwadratowy. Pęknięcie kilku z nich uwidacznia się dopiero po jakimś czasie, materac w tym miejscu się zapada. Dlatego też nigdy nie wysyłamy materacy w formie zrolowanej. Materac transportujemy na płasko. U nas otrzymujesz materac na lata, okupione jest to dłuższym czasem oczekiwania na przesyłkę, jednak komfort użytkowania mamy nadzieje łagodzi tą małą niedogodność.

Potrzebujesz pomocy w doborze materaca, nie znasz się na ich budowie i nie wiesz jaki model wybrać? Zdaj się na nasze doświadczenie, skontaktuj się z nami, a dobierzemy Twój wymarzony materac.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 26.09.2023