• Kategorie
  • Parametry
  • Materace piankowe HR

Materace piankowe wykonane są z wysokoelastycznej pianki HR. Posiadamy 20 modeli do wyboru. Polecamy je szczególnie dzieciom, nastolatkom oraz osobom lekkim. Materace piankowe są niskie, najniższy ma tylko 9 cm, więc nie jest odpowiedni dla osób ciężkich.

Jaki materac piankowy wybrać?

Materace piankowe w naszym sklepie to materace zbudowane przede wszystkim z pianki wysoko elastycznej HR o gęstości 35kg/m2. Mamy w swojej ofercie 5 modeli, każdy w 4 różnych wersjach modelowych. Materace z dodatkiem pianki Visco Memory to materace termoplastyczne. Z kolei materace lateksowe to w naszej ofercie materace zbudowane z pianki HR z dodatkiem warstwy lateksowej. Najnowszym surowcem stosowanym w naszych materacach to pianka profilowana moletowana, są to materace profilowane moletowane.

Komu polecamy materace piankowe?

Materace piankowe w większości przypadków polecamy dzieciom, nastolatkom. Ich nieduża waga powoduje, że materac piankowy jest w zupełności wystarczający i odpowiednio podeprze ciało młodej osobie. Materace piankowe to modele stosunkowe nie drogie, bardzo często bardzo niskie (najniższy materac ma 9 cm wysokości) - logicznym jest, że osoba dorosła o wadze kilkudziesięciu kilogramów będzie miała duży problem, aby się na nim wyspać. Dlatego też osobom dorosłym polecamy materace kieszeniowe Multipocket. Takie materace, nie dość, że są wysokie, to posiadają odpowiednią konstrukcję, aby pozwolić na komfortowy sen dorosłym osobom.

Piankowe materace dziecięce

W większości przypadków idealnym rozwiązaniem dla maluszków są właśnie materace piankowe, niewielkie, niskie, łatwe w przechowywaniu i w utrzymaniu higieny. Pokrowiec takiego materaca też jest bardzo mały, jak każdy nasz pokrowiec ma zamek w kształcie litery L i łatwo go wybrać. Sama pianka zaś, nawet w przypadku zamoczenia, co może mieć miejsce w przypadku, gdy śpi na nim nasz najmniejszy członek rodziny, jest bardzo łatwy do uprania i wysuszenia.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024