• Kategorie
  • Parametry
  • Materac długość 140 cm

Materac o długości 140 cm, jak każdy inny, wyprodukujemy w trzy dni robocze. Wystarczy wybrać model materaca, my zajmiemy się jego produkcją, a firma transportowa dostarczy materac pod wskazany adres. Materac będzie dostarczany na płasko, bez zwijania.

 

Oferujemy materace o długości 140 cm w szeroko rozbudowanym asortymencie. Zadowolony klient jest dla nas potwierdzeniem dobrze wykonywanej pracy. Robimy wszystko by materace spełniały wszystkie oczekiwania. Dbamy o szczegóły na każdym etapie produkcji, od wyboru surowców aż po dostarczenie gotowego produktu do klienta. Materace o długości 140 cm wykonujemy z  bezpiecznych materiałów, by mogły z nich korzystać dzieci i osoby wrażliwe na alergeny. 

 

Rodzaje dostępnych materacy o długości 140 cm

 

Istnieją trzy rodzaje materacy o długości 145 cm podzielone ze względu na typ wkładu wewnętrznego. Wyróżniamy materace piankowe, materace bonellowe oraz materace pocketowe. Materac piankowy wykonany jest z  pianki wysokoelastycznej HR i w zależności od modelu z dodatkowej pianki lateksowej, termoelastycznej visco memory (w materacach miękkich jest zastosowana podwójna warstwa)  lub z warstwy kokosowej ( w przypadku materacy twardych). Materac bonellowy wykonany jest ze sprężyn w kształcie klepsydry, połączonych sztywnym drutem, natomiast materac pocketowy (kieszeniowy) z cylindrycznych sprężyn, umieszczonych w materiałowych kieszonkach. Materac pocketowy posiada 262 szt/m2 w standardowej wersji. W wersji multipocketowej liczba sprężyn wynosi 510 szt/m2. Dostępna jest również wersja max plus ze sprężynami wyższymi od standardowych o 5 cm oraz mini z niższymi o 6 cm. Materace kieszeniowe i piankowe charakteryzują się dużą elastycznością punktową natomiast bonellowe – elastycznością powierzchniową.

 

Twardość materaca

 

Jednym z kryteriów wyboru materaca o długości 135 cm jest waga. Twardość materaca została podzielona według czterostopniowej skali. Przedstawia się następująco. Materace miękkie (H1) dla osób ważących poniżej 60 kg, materace średnio twarde (H2) dla ważących w przedziale 60-100 kg, materace twarde (H3) dla wagi powyżej 100 kg oraz materace bardzo twarde (H4) dla ważących więcej jak 120 kg. Odpowiednio dobrana twardość materaca 110x200 cm to wygoda i komfort wypoczynku.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 23.07.2024