UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 120x200 cm

Oferta rozmiarowa naszych materacy jest bardzo bogata. Mamy zarówno materace standardowe jak 120x200 cm, oraz mniej typowe, znajdziesz u nas także materac 110x200 cm lub materac 130x200 cm. Każdy materac, bez względu na rozmiar wyprodukujemy w ciągu 1-3 dni, następnie przekażemy go firmie przewozowej, która dostarczy go na płasko w 1-7 dni. Każdy taki materac również podlega prawu do zwrotu - standardowo jest 14 dni na taką decyzję, u nas ten czas wydłużamy dla Państwa komfortu do 30 dni.

Materac dwustronny czy jednostronny?

Materac 120x200 cm możemy traktować jak materac jednoosobowy lub bardzo "integracyjny" materac dwuosobowy. Możemy znaleźć tutaj zarówno materac jednostronny jak i dwustronny. Czy warto dopłacać do materaca dwustronnego? Tak, naszym zdaniem tak, dopłata jest naprawdę nie wielka, a zawsze mamy dwie strony materaca przygotowane do spania. W przypadku materaca jednostronnego jeśli dana strona nam nie odpowiada nie pozostaje nam nic innego jak oddać materac lub przyzwyczaić się do jego twardości. W przypadku materaca dwustronnego możemy go obrócić - w większości przypadków materac dwustronny ma użyte różne rodzaje materiałów po obu stronach - strony się różnią, więc jest większa szansa, że któraś ze stron będzie nam odpowiadać.

Jaką twardość materaca wybrać?

Stosujemy przedziały wagowe według, których dobieramy materac do preferencji naszych Klientów. Jest to oczywiście jeden z wielu aspektów jaki stosujemy dobierając materac. Materace miękkie polecamy osobom o wadze do 50-60 kg, materace średnio twarde z kolei polecamy osobom, których waga się w przedziale 60-100 kg. Dla osób, które ważą od 100-120 kg zalecamy materace twarde, a bardzo twarde dla osób, który waga przekracza 120 kg.