• Kategorie
  • Parametry
  • Materac długość 145 cm

Przedstawiona oferta dotyczy materacy o długości 145 cm. Każdy z materacy wykonany jest z atestowanych surowców, dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość. Na produkcję, bez względu na rozmiar materaca potrzebujemy trzy dni robocze. Zapraszamy.

Projektowanie mieszkania czy domu od podstaw daje nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o adaptację pomieszczeń, ich wielkość czy gotowe rozwiązania aranżacyjne i architektoniczne, których nie daje remont lub urządzanie mieszkania już gotowego. Przy odświeżaniu wnętrza lub remoncie generalnym mieszkania często pojawia się pokusa wymiany łóżka lub chociaż materaca o długości 145 cm na zupełnie nowy. Warto poświęcić nieco więcej czasu na ten pozornie mało istotny zakup, jakim jest materac do sypialni rodziców, pokoju dziecięcego lub gościnnego, ponieważ właściwie dopasowany materac o długości 145 cm jest w stanie przysłużyć się nie tylko w nocy – dbając o bezpieczny, zdrowy i regenerujący sen.

Różne wariacje materacy o długości 145 cm

Oprócz bardzo popularnego i wyjątkowo łatwo wpasowującego się w rozmaite wnętrza modelu o wymiarach 100x145, w ofercie Godre.pl klienci z powodzeniem znajdą również modele o jeszcze mniejszej szerokości, jak chociażby wersje 90x145 centymetrów. Ponieważ potrzeby klientów są zróżnicowane przede wszystkim pod kątem wymiarów, jako producent umożliwiamy również produkcję materaców o długości 140 cm i mniejszych o szerokościach i długościach kończących się na 5 centymetrów – co jest ogromną rzadkością na rynku. Na wszystkie wyprodukowane materace udzielamy 2-letniej gwarancji oraz dodatkowej 30-letniej gwarancji na formatkę sprężyn kieszeniowych.

Dlaczego warto wybrać materace o długości 145 cm od Godre.pl

Jakościowy, trwały i łatwy w utrzymaniu czystości materac pozwala również na bieżące wykorzystywanie łóżka w trakcie dnia do innych celów – zwłaszcza w przypadku materacy o wymiarach 100x145 cm i węższych, które ewidentnie tworzone są z myślą o dzieciach i młodzieży. Nasze materace o długości 150 cm przygotowane są zawsze ze sprawdzonych materiałów oraz surowców pochodzących wyłącznie od zaufanych dostawców. Zawsze wysyłamy je na płasko, bez rolowania, co pozwala zachować ich właściwości i nie powoduje zapadania się w czasie użytkowania. Dzięki temu możemy zaproponować klientom chociażby materace lateksowe, materace bonellowe, kokosowe czy dwustronne. Wszystko po to, aby maksymalnie odpowiedzieć na indywidualne potrzeby każdego z użytkowników.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 23.07.2024