• Kategorie
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Parametry
  • Materac 160x190 cm

Gwarantujemy wygodny, relaksujący sen na materacach 160x190 cm. Wykonane z atestowanych materiałów. Dostarczone na płasko, bez zginania i rolowania, przez prywatną firmę przewozową. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie lub skontaktuj z doradcami.

Z myślą o najbardziej wymagających przygotowaliśmy ofertę popularnych materacy 160x190 cm, które sprawdzają się w sypialniach różnej wielkości. Prezentujemy duży wybór produktów doskonałej jakości, które gwarantują zdrowy i bezpieczny sen. Komfort podczas wypoczynku jest niezwykle istotny, ponieważ od niego zależy samopoczucie w ciągu całego dnia. Dlatego oferujemy materace 160x190 cm wykonane z różnych materiałów i różnej twardości, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszym asortymentem.

Wygodny materac 160x190 cm na miarę potrzeb

Każdy użytkownik zwraca uwagę na podobne parametry materaca. Jednym z nich jest jego szerokość, która musi zostać dopasowana do możliwości lokalowych. Gwarantujemy zróżnicowany wybór szerokości w rozmiarze 190 cm, na przykład:

Decydując się na zakup materaca, najlepiej wziąć pod uwagę również jego inne właściwości. U nas zapewniamy szeroki wybór materaców, aby zadowolić wszystkich naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w sklepie odpowiedni model dla siebie.

Jak dobrze wybrać materac 160x190 cm?

Największe znaczenie dla komfortu snu ma na pewno twardość materaca. Każdy użytkownik ma nieco inne potrzeby, dlatego u nas można znaleźć bogaty asortyment i bogaty wybór. Oferujemy zarówno materace twarde, jak i miękkie oraz tak zwane średnio twarde dla osób niezdecydowanych. Dodatkowo prezentujemy też modele piankowe, kieszeniowe, bonellowe, termoelastyczne, wysoko elastyczne, czy lateksowe. Nie brakuje u nas również materacy z naturalnym wypełnieniem, na przykład kokosowym, czy dwustronnych o różnych stopniach twardości. Gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich produktów oraz duży wybór. Zapraszamy do zrobienia zakupów właśnie u nas.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023