UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 140x190 cm

Poszukując materaca 140x190 cm, warto zwrócić uwagę na naszą ofertę. Prezentujemy różnego rodzaju rozwiązania, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z klientów ma nieco inne oczekiwania. Dobrze dopasowany do potrzeb użytkownika materac na pewno zapewnia bezpieczny i zdrowy sen, jak również komfort, który gwarantuje dobry nastrój przez cały dzień i energię do działania. Dostępne u nas materace 140x190 cm na pewno spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem i zrobienia u nas udanych zakupów.

Idealnie dopasowany materac 140x190 cm

Materace o długości 190 cm są bardzo chętnie wybierane spośród przygotowanych propozycji. Chcąc dopasować optymalną szerokość, trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim rozmiary sypialni oraz ilość osób, które będą z nich korzystały. Oferujemy na przykład:

Gwarantujemy najwyższą jakość dostępnych produktów. Wszystkie wykonane są zgodnie z najnowszymi technologiami i w pełni bezpieczne.

Jak wybrać odpowiedni materac 140x190 cm?

Poza szerokością trzeba też zwrócić uwagę na inne parametry materaca. Dla wielu osób kluczowym czynnikiem jest jego twardość. U nas można liczyć na ogromny wybór – oferujemy zarówno materace miękkie, jak i materace twarde. Osoby niezdecydowane mogą zdecydować się na średnio twarde lub nowoczesne materace dwustronne o różnych stopniach twardości z każdej strony. Bardzo ważny jest również materiał, z jakiego materac został wyprodukowany. Prezentujemy materace kieszeniowe, bonellowe, lateksowe, piankowe, kokosowe i wiele innych. Zapewniamy zawsze duży wybór i atrakcyjne ceny. Zapraszamy gorąco do zrobienia u nas zakupów!