UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 120x220 cm

Na Godre.pl znajdziecie szeroki wybór materaców 120x220 cm, które są dedykowane do małych sypialni dla dwóch osób. Deweloperzy oferują dziś coraz mniejsze pomieszczenia w swoich mieszkaniach, dlatego trzeba szukać optymalnych rozwiązań. Materac 120x220 cm to nasza najmniejsza propozycja dla par śpiących razem. Rozmiar ten gwarantuje bezpieczny i komfortowy sen, a jednocześnie minimalizuje zużycie przestrzeni. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem produktów w tym rozmiarze.

Materac 120x220 cm – na co zwrócić uwagę wybierając taki do swojej sypialni?

Każdy użytkownik ma nieco inne wymagania wobec wymarzonego materaca. Najważniejsze jest, aby można było spać na takim materacu wygodnie i mieścić się razem z drugą osobą. Kluczowym parametrem na pewno jest tutaj stopień twardości. Całkiem inne materace polecamy parom, a inne osobom śpiącym w pojedynkę. Przy wyborze twardości trzeba też zwrócić uwagę na wzrost oraz wagę każdej z osób. Na Godre.pl znajduje się szeroki wybór materacy bardzo twardych, twardych, średnio twardych oraz miękkich. Prezentujemy też materace wykonane z najnowocześniejszych materiałów. W asortymencie znajdują się materace bonellowe, kieszeniowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, lateksowe, piankowe, kokosowe, czy dwustronne. Jesteśmy pewni, że każdy klient znajdzie u nas idealny materac 120x220 cm dla siebie.

Materac 120x220 cm i inne rozmiary do małych sypialni

Jako doświadczony producent prezentujemy materace we wszystkich rozmiarach, aby każdy mógł dopasować produkt do posiadanej powierzchni. Prezentujemy na przykład materace 110x220 cm, które są bardzo kompaktowe, materace 115x220 cm - w sam raz do łóżek o niestandardowych rozmiarach oraz materace 130x220 cm - nieco wygodniejsze i bardziej przestronne. Oczywiście, istnieje możliwość zamówienia materaca w dowolnym rozmiarze. Każde takie zamówienie jest przez nas realizowane w ciągu trzech dni. Zachęcamy raz jeszcze do zapoznania się z całym asortymentem i złożenia u nas zamówienia. Gwarantujemy jakość naszych materaców oraz ich wysoką trwałość. Wszystkie produkty dostarczamy bez rolowania, w trosce o zachowanie ich najważniejszych parametrów. Dzięki temu nie zapadają się i służą latami.