• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 100x190 cm

Trafiłeś do miejsca, gdzie kupisz materace w rozmiarze 100x190 cm

Wybierz najwygodniejszy materac 100x190 cm

Wysokiej klasy materac 100x190 cm to inwestycja na lata. Przed zakupem dobrze się zastanów czy zdecydujesz się na materac piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Odpowiedni wybór zapewni Ci komfortowy sen. Nasze materace 100x190 cm to wysokiej klasy produkty, które po odpowiednim dopasowaniu dadzą Ci zasłużony odpoczynek.

Materac 190x100 cm - czym się różnią materace piankowe, kieszeniowe i lateksowe?

Materace 190x100 cm występują w każdej wersji: piankowej, kieszeniowej, bonellowej i lateksowej. Najczęściej kupowane to materace hybrydowe, czyli połączenie materaca sprężynowego z materacem piankowym i lateksowym.  W tych wersjach wkład kieszeniowy otacza warstwa pianki wysokoelastycznej HR, lateksu, pianki Visco Memory lub pianki profilowanej. Sprawdź nasze rodzaje materacy i wybierz najlepszy model na łóżko 100x190 cm z materacem.

Jaki materac 100x190 wybrać?

Szerokość łóżka na poziomie jednego metra symbolicznie oddziela od siebie łóżka projektowane dla dzieci lub śpiących pojedynczo dorosłych od łóżek dla dzieci, więc materace 100x190 cm stanowią zarazem pierwsze w rzędzie wybory dla dorosłych, jak i ostatnie dostępne u nas modele dla najmłodszych. Ponieważ nie ma jasnej reguły co do tego, jak szerokie łóżka powinno się wstawiać do poszczególnych pomieszczeń w domu czy apartamencie – wybór uzależniony jest przede wszystkim od dostępnej przestrzeni w pomieszczeniu, a także od preferencji samego użytkownika. Łóżka dla dzieci i młodzieży bardzo rzadko projektowane są o większej szerokości niż 1 metr, więc materac 100x190 cm jest teoretycznie rzadko wybierany przez rodziców dla swoich dzieci. W przypadku większych przestrzeni zdarza się jednak, że również dzieci mogą cieszyć się szerszymi i bardziej komfortowymi łóżkami w swoim pokoju, dlatego wybraliśmy do poniższej kategorii zarówno tańsze, jak i droższe marki posiadające w swojej ofercie materace 100x190 cm.

Ogromny wybór materacy 100x190 cm

Podczas gdy materace o szerokości 100 centymetrów coraz częściej wstawiane są nie tylko do łózek dla dorosłych, producenci zaczęli prześcigać się w propozycjach materacy o takiej szerokości, ale różnej długości. Dlatego w naszym sklepie oprócz takich produktów znaleźć można również materace o innych szerokościach:

Żadne potrzeby i nawet największe oczekiwania klienta względem wielkości materaca do łóżka, mogą być całkowicie zaspokojone na naszej stronie internetowej.

Na co zwracać uwagę porównując materace 100x190 cm

Porównując ofertę na poszczególne materace 100x190 cm, oczywiście można kierować się ceną i dlatego możliwe jest szybkie oraz wygodne filtrowanie wyników wyszukiwania czy kategorii dostępnych produktów w naszym sklepie według ceny ostatecznej produktu. Producenci walczą ze sobą jednak również na technologie oraz zastosowane materiały, co przekłada się na przykład na większą tolerancję produktu u osób alergicznych. Klasycznym podziałem produktów takich jak materace do łóżek jest również stopień ich twardości. Umożliwiamy także szybki podział produktów zgodnie z poziomem twardości materaca – od produktów miękkich, przez materace średnio twarde, po twarde i bardzo twarde. Ten szeroki i zróżnicowany wachlarz produktów pozwoli na skompletowanie całego niezbędnego wyposażenia do sypialni dla dorosłych lub pokoju dziecięcego czy młodzieżowego albo gościnnego.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024