• Kategorie
  • Parametry
  • Materac długość 240 cm

Bardzo bogata oferta materacy o długości 240 cm. Decydując się na nowy zakup, musisz zdecydować o jego rozmiarze, twardości oraz składzie. Chętnie pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod nr ☎ 577 411 555.

Na Godre.pl prezentujemy wysokiej klasy materace o długości 240 cm, które cechują się komfortem i wygodą. Każdy nasz produkt powstaje na indywidualne zamówienie klienta i jest wysyłany jako fabrycznie nowy, niemagazynowany. Zapewniamy materace o długości 230 cm sprężynowe i Multipocket, kokosowe, lateksowe, piankowe, wysokoelastyczne, termoplastyczne i dwustronne. Każdy z nich cechuje się nieco innym odczuciem komfortu. Zachęcamy do tego, aby samodzielnie wybrać poszczególne parametry wybranego modelu materaca o długości 225 cm. Taki produkt zapewni idealne podparcie dla kręgosłupa.

Materace o długości 240 cm z najlepszych surowców

Sami wybieramy materiały, z których powstają nasze materace, dlatego gwarantujemy ich wysoką jakość oraz trwałość. W ofercie posiadamy materace miękkie, średnio twarde, twarde oraz bardzo twarde. Najlepiej parametr ten dopasować do masy ciała użytkownika i jego preferencji. Zapraszamy do udanych zakupów i kontaktu z naszymi pracownikami w razie wątpliwości.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024