• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 140x220 cm

Zapraszamy do zakupu materaca 140x220 cm. Wybierz swój idealny spośród wielu dostępnych modeli. Piankowe, lateksowe, kieszeniowe. Twarde i miękkie. Każdy znajdzie coś dla siebie. I to wszystko w przystępnych cenach, z możliwością przetestowania w domu.

Dobrze dopasowany materac może zagwarantować doskonałą jakość snu. Warto pamiętać o tym, że sen jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka, dlatego na Godre.pl oferujemy bogaty wybór materacy 140x220 cm, które pasują do sypialni różnej wielkości. Taki rozmiar jest optymalny, ponieważ wygodnie wyśpią się na nim nawet dwie osoby. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni materac 140x220 cm dla siebie?

Materace 140x220 cm dostosowane do różnych potrzeb

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem, w naszym sklepie prezentujemy bogaty asortyment materaców w tym rozmiarze, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Każdy z nich nieco inaczej zachowuje się w kontakcie z ludzkim ciałem i zapewnia inny stopień stabilizacji. Ogromnym powodzeniem cieszą się materace kieszeniowe Multipocket, ponieważ są bardzo trwałe i zapewniają spokojny sen obu osobom, ponieważ ruchy partnera nie są odczuwalne. Udostępniamy również materace bonellowe, wykonane z różnego rodzaju pianek najwyższej jakości, opcje lateksowe, materace moletowane profilowane, kokosowe i wiele innych rozwiązań. Wszystkie produkty wykonane są z surowców najwyższej jakości, o dużym stopniu wytrzymałości i trwałości, na co wpływ ma również pakowanie produktów. Wszystkie wysyłamy bez rolowania, na płasko, dzięki czemu nie zapadają się i służą wiele lat.

Komfortowy materac 140x220 cm – twardy czy miękki?

Kluczowym czynnikiem jest też twardość materaca, ponieważ każdy ma nieco inne preferencje. Osoby wysokie i o większej masie ciała powinny sypiać na innych materacach niż te o małych gabarytach. U nas również rozmiar materaca można dopasować do swoich potrzeb lub możliwości lokalowych. Wszystkie materace wykonujemy na zamówienie, dlatego można samodzielnie wybrać rozmiar preferowanego produktu. Oferujemy na przykład:

Zakup materaca na pewno warto potraktować jako inwestycję na dłuższy okres czasu. Lepiej nie oszczędzać i zdecydować się na model perfekcyjnie dopasowany do własnych potrzeb. Na Godre.pl każdy znajdzie taki produkt dla siebie i to z 2-letnią gwarancją!

 

Każdy zamówiony i opłacony materac dostarczymy w 3 dni robocze