• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 120x190 cm

Jeżeli poszukujesz materac 120x190 cm zapoznaj się z naszą ofertą. Szeroki wybór produktów, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Do wyboru materace piankowe, bonellowe, kieszeniowe i lateksowe oraz 7 pokrowców, 1 niepikowany i 6 pikowanych.

Coraz częściej poszukiwanym towarem w naszej ofercie są nietypowe i niestandardowe materace 120x190 centymetrów – zarówno do łóżek sypialnianych, jak i łóżek dziecięcych albo młodzieżowych. Szerokość 120 jeszcze do niedawna nie była zbyt powszechna w salonach meblowych, ponieważ łóżko o takiej szerokości wydawało się odrobinę za duże jak na potrzeby nawet jednej osoby dorosłej, natomiast zdecydowanie zbyt wąskie dla komfortowego ugoszczenia dwojga dorosłych. W ostatnich latach trendy dekoracji i aranżacji domu oraz mieszkania mocno się rozwinęły, zaczęto projektować pomieszczenia i apartamenty o znacznie większych przestrzeniach i pojawiło się również miejsce na większe łóżka oraz materace 120x190 cm wstawiane do wnętrz z myślą wyłącznie o pojedynczym użytkowniku. Bez względu na to, czy łóżko takie ma stanowić elementy wyposażenia sypialni dla rodzica, czy sypialni dla dziecka – wybór modelu dostępnego asortymentu gwarantuje pełną satysfakcję i odpowiednią trwałość markowego produktu.

Materace 120x190 cm mnogość modeli

W ofercie naszego sklepu znaleźć można wiele różnych modeli materacy 120x190 cm zbudowanych z surowców pochodzących od sprawdzonych i renomowanych światowych marek, mających ogromne doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu innowacyjnych rozwiązań do sypialni i nie tylko. To pozwala nam z dumą zaprezentować bardzo szeroką gamę produktów, wśród których nie brakuje innych nietypowych i mało standardowych wymiarów dla materacy, a wśród nich m.in.:

Cena wszystkich prezentowanych modeli jest maksymalnie korzystna i konkurencyjna w stosunku do innych internetowych sklepów na rynku. Wybierając konkretny materac 120x190 cm warto kierować się nie tylko samym jego rozmiarem, ale również rodzajem zastosowanych surowców i technologii produkcyjnych.

Jak znaleźć idealny materac 120x190 cm w naszym sklepie?

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych filtrów możliwe jest błyskawiczne nawigowanie w kategoriach i produktach zebranych na stronie. Nasi klienci nie muszą ograniczać się tylko i wyłącznie do sortowania otrzymanych wyników wyszukiwania według ceny produktu. U nas możliwe jest błyskawiczne dzielenie dostępnych materaców 120x190 cm chociażby według zastosowanego materiału jak materace kokosowe czy stopnia ich twardości. By spełnić wszystkie potrzeby, udostępniamy zainteresowanym zarówno produkty podzielone według swojej szerokości czy wysokości, ale także według stopnia twardości – od poziomu miękkiego, przez średnio twarde, aż po twarde i bardzo twarde – o wyjątkowych zastosowaniach terapeutycznych czy medycznych.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary i 5% na pozostałe rozmiary materacy - tylko do 02.04.2023