• Kategorie
  • Parametry
  • Materace kieszeniowe 100x200

Zapraszamy każdego do nas po dobry materac. W ofercie posiadamy materace kieszeniowe 100x200 cm zaczynając od modeli miękkich po bardzo twarde. U nas gwarancja udanych zakupów! Masz wątpliwości to zadzwoń lub napisz do nas.

Materace kieszeniowe to najpopularniejszy rodzaj materacy, wybierany z pośród wszystkich dostępnych materacy na rynku. Charakterystyczną i jednocześnie największą zaletą materacy kieszeniowych, są działające niezależnie sprężyny umieszczone w oddzielnych, materiałowych „kieszeniach”. Takie odseparowanie sprężyn ma przełożenie na elastyczność punktową, materac reaguje w miejscu nacisku. Materace kieszeniowe 100x200 cm dopasowują się do kształtu ciała, bez względu na przyjętą pozycję snu, zapewniając odpowiednie podparcie dla kręgosłupa.

Materac kieszeniowy 100x200 cm pocketowy, budowa i właściwości

Sercemmateraca kieszeniowego 100x200 cm jest wkład sprężynowy zbudowany z cylindrycznych sprężyn, otoczonych materiałem i połączonych ze sobą. Niezależność sprężyn w swojej budowie ma przełożenie indywidualnej pracy a nie całego materaca. Konstrukcja pocket oddziałuje na nacisk punktowo, co przy materacach dedykowanych dwóm osobom ma duży wpływ podczas zmiany pozycji śpiącego.

Liczba sprężyn 262 sztuki na m2, która zostały użyta w konstrukcji pocket ma ogromne przełożenie na odczuwany komfort snu. Szereg punktów podparcia nie tylko zwiększa żywotność materaca, ale także buduje odpowiednie podparcie pod ciałem.Materace kieszeniowe 100x200 cm występują w trzech rodzajach konstrukcji pocket. Różnią się między sobą nie ilością użytych sprężyn, tylko ich wysokością. W wersjipocket standard wysokość sprężyny wynosi 12 cm, w wersji pocket max - 17 cm a w wersj- pocket mini 6 cm.

Kolejny podział jaki możemy wykonać w materacach kieszeniowych 100x200 cm, wynika z użytych surowców i ich narzuconej twardości. Materace miękkie mają w swojej budowie podwójną warstwę pianki Visco Memory a i materace średnio twarde są wykończone różnymi surowcami.

Wyróżniamy: materace wysokoelastyczne, materace lateksowe, materace termoelestyczne, materace z pianką profilowaną molet,materace z pianką profilowaną Visco.

Drugą grupa materacy są te które swoją twardość zawdzięczają matom utwardzającym, są to materace twarde i materace bardzo twarde.

Wyróżniamy: materace z kokosem, materace z trawą morską,materace z końskim włosiem.

Klienci poszukujący materace najczęściej mogą spotkać się jeszcze z jednym podziałem materacy. Dotyczy to podziału na stopnia twardości.

Waga użytkownika jest jednym z głównych wyznaczników twardości materaca, jednak równie ważne są indywidualne preferencje klienta,

Materac kieszeniowy 100x200 cm najlepszy do spania, wysoki komfort

Najliczniejszą grupę są materace kieszeniowe 100x200 cm średnio twarde.

Materace kieszeniowe 100x200 cm średnio twarde, dwustronne:

Materace kieszeniowe 100x200 średnio twarde, jednostronne:

Kolejna grupa to materace kieszeniowe 100x200 cm twarde/średnio twarde

W ofercie sklepu rozróżniamy modele gdzie pomiędzy jedną, a druga stroną materaca jest duża różnica twardości. Takie materace najlepiej sprawdzą w łózkach małżeńskich, u osób z dość sporą różnicą wagową. Przy dwóch materacach umieszczonych w jednej ramie łóżka, partnerzy mogą wymieniać się materacami i korzystać zawsze z tych stron, które są odpowiednie do osoby z daną waga ciała. Takie rozwiązanie ma przełożenie na odczuwalny komfort każdej z osób, niezależnie od wagi, a do tego przekładany materac zyskuje na żywotności.

Modele materacy kieszeniowych 100x200 cm bardzo twardych/twardych to:

Następny model materaca ma jedną stronę twardą, drugą bardzo twardą. Ten model najczęściej wybierają osoby, które lubią lub potrzebują z przyczyn zdrowotnych mieć solidną, utwardzoną i pozbawioną elastyczności powierzchnie materaca.

  • materac Bristol 100x200 wys. 19 cm, z kokosem po stronie H3 i podwójnym kokosem oraz końskim włosiem po stronie H4

Dwa kolejne materace są po obu stronach z takimi samymi twardościami: j

Dla osób lubiących miękkie powierzchnie mamy w ofercie materace z jedna stroną miękką, drugą średnio twardą. Te modele sprawia ze osoby korzystające poczują otulenie i przyjemne zatapianie się w surowiec jakim jest pianka Visco Memory.

  • materac Zefir 100x200 wys. 21 cm, z podwójną pianką Visco Memory po stronie miękkiej oraz pianką wysokoelastyczną po drugiej stronie
  • materac Taba 100x200 wys. 23 cm z podwójną pianką Visco memory po stronie miękkiej oraz lateksem po stronie średnio twardej.
  • materac Bratysława 100x200 wys.22 cm, z podwójną pianką Visco oraz kokosem lub trawą morską (po stronie twarde)

Wszystkie opisane powyżej materace mają konstrukcje kieszeniową i wszystkie te wy stepują również w wersjiMini i Max, generując w ten sposób zróżnicowaną wysokość.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 23.07.2024