• Kategorie
  • Parametry
  • Materac długość 155 cm

Materace o długości 155 cm występują w czterech stopniach twardości. Każdy z materacy jest w pokrowcu. Do wyboru pokrowiec w wersji niepikowanej lub pikowany owatą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lub skorzystania z pomocy doradców ☎ 577 411 555.

 

Oferujemy materace o długości 155 cm w szeroko rozbudowanym asortymencie. Zadowolony klient jest dla nas potwierdzeniem dobrze wykonywanej pracy. Robimy wszystko by materace spełniały wszystkie oczekiwania. Dbamy o szczegóły na każdym etapie produkcji, od wyboru surowców aż po dostarczenie gotowego produktu do klienta. Materace o długości 155 cm wykonujemy z bezpiecznych materiałów, by mogły z nich korzystać dzieci i osoby wrażliwe na alergeny.

 

Rodzaje dostępnych materacy o długości 155 cm

 

Istnieją trzy rodzaje materacy o długości 155 cm podzielone ze względu na typ wkładu wewnętrznego. Wyróżniamy materace piankowe, materace bonellowe oraz materace pocketowe. Materac piankowy wykonany jest z pianki wysokoelastycznej HR i w zależności od modelu z dodatkowej pianki lateksowej, termoelastycznej visco memory ( w materacach miękkich jest zastosowana podwójna warstwa) lub z warstwy kokosowej ( w przypadku materacy twardych). Materac bonellowy wykonany jest ze sprężyn w kształcie klepsydry, połączonych sztywnym drutem, natomiast materac pocketowy (kieszeniowy) z cylindrycznych sprężyn, umieszczonych w materiałowych kieszonkach. Materac pocketowy posiada 262 szt/m2 w standardowej wersji. W wersji multipocketowej liczba sprężyn wynosi 510 szt/m2. Dostępna jest również wersja max plus ze sprężynami wyższymi od standardowych o 5 cm oraz mini z niższymi o 6 cm. Materace kieszeniowe i piankowe charakteryzują się dużą elastycznością punktową natomiast bonellowe – elastycznością powierzchniową.

 

Twardość materaca

 

Jednym z kryteriów wyboru materaca o długości 150 cm jest waga. Twardość materaca została podzielona według czterostopniowej skali. Przedstawia się następująco. Materace miękkie (H1) dla osób ważących poniżej 60 kg, materace średnio twarde (H2) dla ważących w przedziale 60-100 kg, materace twarde (H3) dla wagi powyżej 100 kg oraz materace bardzo twarde (H4) dla ważących więcej jak 120 kg. Odpowiednio dobrana twardość materaca o długości 160 cm to wygoda i komfort wypoczynku.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024