• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 80x200 cm

Trafiłeś do miejsca, gdzie kupisz materace w rozmiarze 80x200 cm

Wybierz najwygodniejszy materac 80x200 cm

Wysokiej klasy materac 80x200 cm to inwestycja na lata. Przed zakupem dobrze się zastanów czy zdecydujesz się na materac piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Odpowiedni wybór zapewni Ci komfortowy sen. Nasze materace 80x200 cm to wysokiej klasy produkty, które po odpowiednim dopasowaniu dadzą Ci zasłużony odpoczynek.

Materac 200x80 cm - czym się różnią materace piankowe, kieszeniowe i lateksowe?

Materace 200x80 cm występują w każdej wersji: piankowej, kieszeniowej, bonellowej i lateksowej. Najczęściej kupowane to materace hybrydowe, czyli połączenie materaca sprężynowego z materacem piankowym i lateksowym.  W tych wersjach wkład kieszeniowy otacza warstwa pianki wysokoelastycznej HR, lateksu, pianki Visco Memory lub pianki profilowanej. Sprawdź nasze rodzaje materacy i wybierz najlepszy model na łóżko 80x200 cm z materacem.

Jaki materac 80x200 wybrać?

 

Skalę twardości stworzono w celu ułatwienia wyboru właściwego materaca 80x200 cm, który zagwarantuje prawidłowe podparcie kręgosłupa, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Dostępna u nas skala ma cztery stopnie twardości:

W zależności od wagi, przypisane są poszczególne kategorie. Materace miękkie dla wagi poniżej 60 kg, materace średnio twarde w przedziale wagowym 60-100 kg, materace twarde dla wagi powyżej 100 kg i materace bardzo twarde przy wadze przekraczającej 120 kg.

Materac 80x200 cm odpowiednio dobrany zapewni wygodny sen, a to podstawa zdrowia i energii.

Materac 80x200 dla dziecka i dla dorosłego

Każdy kochający rodzic chce zapewnić swoim dzieciom bezpieczeństwo i szczęśliwe dzieciństwo. Mają na to wpływ różne czynniki, również sen, który pozwala się zdrowo rozwijać. Komfortowy materac gwarantuje niczym nie przerwany sen i odpowiedni wypoczynek. Jaki materac dla dziecka będzie odpowiedni. Warto rozważyć zakup materaca piankowego. Wykonany jest z pianki wysokoelastycznej HR. Posiada dobrą sprężystość, wiele punktów podparcia. Jest wygodny i dobrze podpiera ciało dziecka. Mały kręgosłup jest odpowiednio wsparty i nie narażony na deformacje. Materac piankowy jest hipoalergiczny, nie gromadzą się w nich roztocza i szkodliwe mikroorganizmy. Jest przewiewny i odporny na wilgoć.

Osoby dorosłe, których waga znacznie przekracza 60 kg powinny zdecydować się na materac sprężynowy. Do wyboru są materace bonellowe oraz kieszeniowe. Posiadają różną budowę i inne właściwości.

Materac bonellowy charakteryzuje się elastycznością powierzchniową natomiast kieszeniowy elastycznością punktową. Oba są bardzo trwałe i wygodne. Jednak materac pocketowy posiada sprężyny, które pracują niezależnie i dopasowują się do każdej krzywizny ciała.

Czym kierować się przy wyborze materaca 80x200?

Jeżeli mamy taką możliwość i dysponujemy odpowiednią przestrzenią warto wybrać jak największy rozmiar materaca. Dla dziecka może to być na przykład materac 100x200 cm a dla dorosłego 140x210 cm. Pary mogą kupić naprawdę duże, małżeńskie łóżko z materacem 200x200 cm lub 180x240 cm. Przestrzeń zapewnia możliwość przybrania wygodnej pozycji, intymność i wygodę.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024