• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 160x200 cm

Wysokiej klasy materac 160x200 cm zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Spełni oczekiwania każdego, kto chce się zregenerować po ciężkim dniu lub zrelaksować czytając książkę. Różne poziomy twardości pozwalają na dobór materaca do każdej wagi.

Materac małżeński, bo tak często nazywany jest materac 160x200 cm to najbardziej popularny rozmiar kupowanego u nas materaca. Znajdziesz u nas ponad 130 różnych modeli od piankowych po kieszeniowe multipocket. Materace miękkie, średnio twarde, twarde lub bardzo twarde - wszystko zależy od Twoich preferencji oraz wagi. Tak, wagi, gdyż materac dobieramy przede wszystkim do wagi osób śpiących na materacu. Inny materac będzie potrzebowała osoba, która waży mniej niż 100 kg, a inna osoba o wadze ponad 120 kg.

Dobierz materac odpowiedni dla siebie

Nie wiesz jaki model materaca wybrać? Przeczytaj nasz poradnik Jak dobrać materac lub zadzwoń do nas i pozwól, że nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Ci w doborze odpowiedniego modelu, tak, abyś już zawsze budził się rześki i wyspany. Z naszymi materacami bezsenne noce to coś co już nigdy nie nastąpi.

Warstwy w materacu

Nie wiesz na jakie warstwy w materacu postawić? Słyszałeś, że  kokos jest bardzo wygodny, ale ważysz poniżej 100 kg? Nie ufaj obiegowym opiniom, co jest do wszystkiego jest do niczego. Kokos akurat to surowiec stosowany w celu utwardzenia materaca. Materace takie są wygodne dla osób ważących powyżej 100 kg lub lubiących sen na twardych powierzchniach.

Pianka Visco Memory i pianka lateksowa to surowce stosowane w materacach po stronie średnio twardej, czyli dla osób ważących poniżej 100 kg. Pianka termoplastyczna Visco Memory ma właściwości grzejące, im jest cieplej tym ona staje się miększa. Pianka lateksowa to z kolei w naszej ocenie najbardziej komfortowy surowiec jaki można użyć przy budowie materaca. W swojej budowie posiada dziurki, jest przewiewna i bardzo, ale to bardzo wygodna. Pianka profilowana moletowana to z kolei najnowsza generacja 7 strefowej pianki stosowana w materacach po stronie średnio twardej.

Oczywiście każdy z wybranych materacy dostarczymy do Ciebie na płasko, bez rolowania - po to, aby materac służył Tobie długie lata.

 

Doświadczenie i dbałość o szczegóły są naszą wizytówką

 

Materace 155x200 cm mogą być jednostronne lub dwustronne. Materace dwustronne są znacznie praktyczniejsze. Mamy możliwość wyboru dwóch różnych twardości materaca 165x200 cm, zwiększa się również jego żywotność. Dzięki możliwości użytkowania naprzemiennie obu stron, są one znacznie mniej eksploatowane.

Nasze materace dostarczamy prywatną firmą transportową. Przewożone są na płasko, bez zginania i rolowania, w pozycji bocznej by nie gniotły się wzajemnie. Produkt trafia do klienta w nienaruszonym stanie, bez ukrytych wad czy uszkodzeń.

Klienci maja możliwość przetestowania produktu przez 30 dni. Jeżeli jego jakość lub parametry nie spełnią oczekiwań można go zwrócić.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023