UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 100x200 cm

Materac w rozmiarze 100x200 cm to bardzo komfortowy materac jednoosobowy. Jest to rozmiar większy niż materac 90x200 cm, niby tylko 10 cm szerokości, ale ma to ogromny wpływ na komfort spania. Jeszcze lepszym wyborem byłby materac 110x200 cm, ale niewielu z nas posiada tak niestandardowy wymiar łóżka.

Jaki materac 100x200 cm wybrać?

Czym się kierować wybierając taki materac? Czy to ma być model piankowy, czyli zbudowany z samej pianki, czy może iść w kierunku materacy sprężynowych, bonellowych lub może kieszeniowych? Pytań jest bardzo dużo, dla osoby nieobeznanej z tematem materacy może to stanowić nie lada wyzwanie. Zdecydować się na materac jednostronny czy może wybrać materac dwustronny? Wszystko zależy od tego dla kogo potrzebujemy taki materac. Osoby szukające materac dla dzieci, budżetowego, na chwilę, bo przecież dziecko rośnie i za chwile zmienimy mu łóżko, dobrym wyborem są materace piankowe. Jeśli jednak materac ma być na dłużej dobrym wyborem są materace kieszeniowe dla dzieci jak np. modele Zefir lub Taba.

Jeśli jednak materac 100x200 cm ma być odpowiedni dla osoby dorosłej proponujemy materace kieszeniowe. W zależności od wagi w naszej ofercie znajdą Państwo materace miękkie, średnio twarde, twarde lub bardzo twarde. Mamy modele dwustronne w różnych konfiguracjach, tzn. z jednej strony materac może być średnio twardy, a z drugiej twardy, bardzo twardy lub miękki. Mamy też materac z jednej strony twardy, a z drugiej bardzo twardy lub miękki. Szeroka oferta naszych materacy sprawia, że na pewno znajdą Państwo dla siebie odpowiedni model.

Jeśli nasza oferta jest dla Państwa zbyt bogata i nie możecie sami zdecydować się który materac wybrać zapraszamy do kontaktu z nami poprzez telefon, mail lub nasz czat. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, pomożemy dobrać odpowiedni materac i rozwiejemy wszystkie wątpliwości.