• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 100x200 cm

Trafiłeś do miejsca, gdzie kupisz materace w rozmiarze 100x200 cm

Wybierz najwygodniejszy materac 100x200 cm

Wysokiej klasy materac 100x200 cm to inwestycja na lata. Przed zakupem dobrze się zastanów czy zdecydujesz się na materac piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Odpowiedni wybór zapewni Ci komfortowy sen. Nasze materace 100x200 cm to wysokiej klasy produkty, które po odpowiednim dopasowaniu dadzą Ci zasłużony odpoczynek.

Materac 200x100 cm - czym się różnią materace piankowe, kieszeniowe i lateksowe?

Materace 200x100 cm występują w każdej wersji: piankowej, kieszeniowej, bonellowej i lateksowej. Najczęściej kupowane to materace hybrydowe, czyli połączenie materaca sprężynowego z materacem piankowym i lateksowym.  W tych wersjach wkład kieszeniowy otacza warstwa pianki wysokoelastycznej HR, lateksu, pianki Visco Memory lub pianki profilowanej. Sprawdź nasze rodzaje materacy i wybierz najlepszy model na łóżko 100x200 cm z materacem.

Materac 100x200 cm to bardzo komfortowy materac jednoosobowy. Jest to rozmiar większy niż materac 90x200 cm, niby tylko 10 cm szerokości, ale ma to ogromny wpływ na komfort spania. Jeszcze lepszym wyborem byłby materac 110x200 cm, ale niewielu z nas posiada tak niestandardowy wymiar łóżka.

Jaki materac 100x200 cm wybrać?

Czym się kierować wybierając taki materac? Czy to ma być model piankowy, czyli zbudowany z samej pianki, czy może iść w kierunku materacy sprężynowych, bonellowych lub może kieszeniowych? Pytań jest bardzo dużo, dla osoby nieobeznanej z tematem materacy może to stanowić nie lada wyzwanie. Zdecydować się na materac jednostronny czy może wybrać materac dwustronny? Wszystko zależy od tego dla kogo potrzebujemy taki materac. Osoby szukające materac dla dzieci, budżetowego, na chwilę, bo przecież dziecko rośnie i za chwile zmienimy mu łóżko, dobrym wyborem są materace piankowe. Jeśli jednak materac ma być na dłużej dobrym wyborem są materace kieszeniowe dla dzieci jak np. modele Zefir lub Taba.

Dla kogo materac 100x200 będzie odpowiedni?

 

Jeśli jednak materac 100x200 cm ma być odpowiedni dla osoby dorosłej proponujemy materace kieszeniowe. W zależności od wagi w naszej ofercie znajdą Państwo materace miękkie, średnio twarde, twarde lub bardzo twarde. Mamy modele dwustronne w różnych konfiguracjach, tzn. z jednej strony materac może być średnio twardy, a z drugiej twardy, bardzo twardy lub miękki. Mamy też materac z jednej strony twardy, a z drugiej bardzo twardy lub miękki. Szeroka oferta naszych materacy sprawia, że na pewno znajdą Państwo dla siebie odpowiedni model.

Jeśli nasza oferta jest dla Państwa zbyt bogata i nie możecie sami zdecydować się który materac wybrać zapraszamy do kontaktu z nami poprzez telefon, mail lub nasz czat. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, pomożemy dobrać odpowiedni materac i rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.07.2024