• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 90x190 cm

Dwustronne materace 90x190 cm dostępne w sklepie Godre.pl, zwiększają szansę na idealne dopasowanie materaca do potrzeb klienta. Każda strona materaca może mieć inny stopień twardości. Po za tym naprzemienne korzystanie z materaca wydłuża jego żywotność.

Większość rodziców i dorosłych decydujących się na wybór idealnego łóżka oraz materaca do pokoju dziecięcego lub gościnnego stawia na standardowe i popularne materace 90x190 cm, które świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie ugościć trzeba tylko jedną osobę. Oczywiście bardzo często dziecko zamieszkuje w pojedynkę swój pokój przez wiele lat i wtedy postawienie na jeden jakościowy i trwały mebel o niedużych wymiarach – a do takich zaliczyć trzeba niewielkie łóżko o szerokości 90 centymetrów – jest najrozsądniejszym i najpraktyczniejszym wyborem. Samo łóżko jako konstrukcja i stelaż na materac 90x190 może być bardzo trwałe i z powodzeniem wytrzymać nie tylko cały okres nastoletni, a nawet ugościć kilka pokoleń potomków po sobie. Dlatego często jedno łóżko może z powodzeniem służyć przez wiele lat, ale już nawet najbardziej jakościowe materace 90x190 cn należy wymieniać co mniej więcej 5-8, a maksymalnie 10 lat. Zachęcamy do porównania oferty na markowe materace o rozmaitych wymiarach i zastosowanych przeróżnych technologiach oraz materiałach.

Materace 90x190 cm przygotowane dla najmłodszych

Teoretycznie najmniejsze dzieci nie potrzebują tak szerokiego materaca jak 90 centymetrów, ale jednocześnie wybranie od razu szerszego łóżka i materaca przez rodzica pozwala od razu na przygotowanie właściwego miejsca na wypoczynek potomka na wiele lat. Zachęcamy więc do sprawdzenia wszystkich dostępnych rozmiarów materacy o długości 190 centymetrów z naszej oferty. Oto przykłady:

Te większe i niestandardowe wymiary materacy sprawdzą się chociażby w łóżkach dla dzieci i młodzieży, które wyjątkowo szybko rosną. Rodzice młodych koszykarzy czy siatkarzy, nie będą więc już mieli problemów z urządzeniem pokoju dla swoich ponadprzeciętnie wysokich pociech.

Dlaczego warto zainwestować w materace 90x190 cm od Godre.pl?

Zbieramy doświadczenia od wielu lat i dzięki temu doskonale wiemy, które produkty gwarantują naszym klientom największą satysfakcję. Mamy wieloletnich partnerów wśród dostawców surowców, więc możemy proponować nie tylko tanie materace 95x190 cm, ale także błyskawiczną dostawę i przejrzystą procedurą gwarancyjną. Dzięki temu można znaleźć tutaj nie tylko konkurencyjne propozycje cenowe, ale również unikalne możliwości technologiczne, jak i niestandardowe formaty czy ich budowę, czego przykładem są materace termoplastyczne jak chociażby materace do łóżek tworzonych na indywidualne zamówienie.