• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 90x190 cm

Trafiłeś do miejsca, gdzie kupisz materace w rozmiarze 90x190 cm

Wybierz najwygodniejszy materac 90x190 cm

Wysokiej klasy materac 90x190 cm to inwestycja na lata. Przed zakupem dobrze się zastanów czy zdecydujesz się na materac piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Odpowiedni wybór zapewni Ci komfortowy sen. Nasze materace 90x190 cm to wysokiej klasy produkty, które po odpowiednim dopasowaniu dadzą Ci zasłużony odpoczynek.

Materac 190x90 cm - czym się różnią materace piankowe, kieszeniowe i lateksowe?

Materace 190x90 cm występują w każdej wersji: piankowej, kieszeniowej, bonellowej i lateksowej. Najczęściej kupowane to materace hybrydowe, czyli połączenie materaca sprężynowego z materacem piankowym i lateksowym.  W tych wersjach wkład kieszeniowy otacza warstwa pianki wysokoelastycznej HR, lateksu, pianki Visco Memory lub pianki profilowanej. Sprawdź nasze rodzaje materacy i wybierz najlepszy model na łóżko 90x190 cm z materacem.

Jaki materac 90x190 wybrać?

Większość rodziców i dorosłych decydujących się na wybór idealnego łóżka oraz materaca do pokoju dziecięcego lub gościnnego stawia na standardowe i popularne materace 90x190 cm, które świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie ugościć trzeba tylko jedną osobę. Oczywiście bardzo często dziecko zamieszkuje w pojedynkę swój pokój przez wiele lat i wtedy postawienie na jeden jakościowy i trwały mebel o niedużych wymiarach – a do takich zaliczyć trzeba niewielkie łóżko o szerokości 90 centymetrów – jest najrozsądniejszym i najpraktyczniejszym wyborem. Samo łóżko jako konstrukcja i stelaż na materac 90x190 może być bardzo trwałe i z powodzeniem wytrzymać nie tylko cały okres nastoletni, a nawet ugościć kilka pokoleń potomków po sobie. Dlatego często jedno łóżko może z powodzeniem służyć przez wiele lat, ale już nawet najbardziej jakościowe materace 90x190 cn należy wymieniać co mniej więcej 5-8, a maksymalnie 10 lat. Zachęcamy do porównania oferty na markowe materace o rozmaitych wymiarach i zastosowanych przeróżnych technologiach oraz materiałach.

Materace 90x190 cm przygotowane dla najmłodszych

Teoretycznie najmniejsze dzieci nie potrzebują tak szerokiego materaca jak 90 centymetrów, ale jednocześnie wybranie od razu szerszego łóżka i materaca przez rodzica pozwala od razu na przygotowanie właściwego miejsca na wypoczynek potomka na wiele lat. Zachęcamy więc do sprawdzenia wszystkich dostępnych rozmiarów materacy o długości 190 centymetrów z naszej oferty. Oto przykłady:

Te większe i niestandardowe wymiary materacy sprawdzą się chociażby w łóżkach dla dzieci i młodzieży, które wyjątkowo szybko rosną. Rodzice młodych koszykarzy czy siatkarzy, nie będą więc już mieli problemów z urządzeniem pokoju dla swoich ponadprzeciętnie wysokich pociech.

Dlaczego warto zainwestować w materace 90x190 cm

Zbieramy doświadczenia od wielu lat i dzięki temu doskonale wiemy, które produkty gwarantują naszym klientom największą satysfakcję. Mamy wieloletnich partnerów wśród dostawców surowców, więc możemy proponować nie tylko tanie materace 95x190 cm, ale także błyskawiczną dostawę i przejrzystą procedurą gwarancyjną. Dzięki temu można znaleźć tutaj nie tylko konkurencyjne propozycje cenowe, ale również unikalne możliwości technologiczne, jak i niestandardowe formaty czy ich budowę, czego przykładem są materace termoplastyczne jak chociażby materace do łóżek tworzonych na indywidualne zamówienie.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024