• Kategorie
  • Parametry
  • Materac długość 220 cm

Trwałe, solidne i wygodne materace o długości 220 cm. Produkowane w 3 dni robocze, przewożone firmą transportową, na płasko. Nie są zwijane i rolowe, dzięki temu masz pewność, że nie uległy zniszczeniu lub deformacji. Zależy nam na naszych klientach.

Sen pełni bardzo ważną rolę w naszym życiu. Chcąc zapewnić sobie idealny komfort, warto zoptymalizować swój materac o długości 220 cm i samodzielnie wybrać jego poszczególne parametry na Godre.pl. Można u nas znaleźć najwyższej jakości materace bonellowe, sprężynowe kieszeniowe oraz Multipocket, kokosowe, lateksowe i piankowe. Udostępniamy też rozwiązania dwustronne. Każdy materac o długości 215 cm powstaje na indywidualne zamówienie i jest to produkt nowy fabrycznie.

Najlepsza oferta materaców o długości 220 cm

Na Godre.pl prezentujemy materace o kilku stopniach twardości – miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Zachęcamy do dostosowania twardości materaca o długości 225 cm do wagi ciała. Wszystkie produkty wysyłamy w pozycji płaskiej, aby rolowanie nie szkodziło ich elementom konstrukcyjnym, jak sprężyny. Obejmujemy je również dwuletnią gwarancją. Życzymy udanych zakupów i zachęcamy do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024