UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac długość 220 cm

Trwałe, solidne i wygodne materace o długości 220 cm. Produkowane w 3 dni robocze, przewożone firmą transportową, na płasko. Nie są zwijane i rolowe, dzięki temu masz pewność, że nie uległy zniszczeniu lub deformacji. Zależy nam na naszych klientach.

Sen pełni bardzo ważną rolę w naszym życiu. Chcąc zapewnić sobie idealny komfort, warto zoptymalizować swój materac o długości 220 cm i samodzielnie wybrać jego poszczególne parametry na Godre.pl. Można u nas znaleźć najwyższej jakości materace bonellowe, sprężynowe kieszeniowe oraz Multipocket, kokosowe, lateksowe i piankowe. Udostępniamy też rozwiązania dwustronne. Każdy materac o długości 215 cm powstaje na indywidualne zamówienie i jest to produkt nowy fabrycznie.

Najlepsza oferta materaców o długości 220 cm

Na Godre.pl prezentujemy materace o kilku stopniach twardości – miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Zachęcamy do dostosowania twardości materaca o długości 225 cm do wagi ciała. Wszystkie produkty wysyłamy w pozycji płaskiej, aby rolowanie nie szkodziło ich elementom konstrukcyjnym, jak sprężyny. Obejmujemy je również dwuletnią gwarancją. Życzymy udanych zakupów i zachęcamy do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań.