• Dlaczego warto wybrać nasze materace?

Jesteśmy producentem materacy. Co wyróżnia nasze materace?

1. Wszystkie nasze materace wyprodukowane są najwyższej jakości materiałów I gatunku. Tak, I gatunku, gdyż jako producent kupując materiał możemy wybierać I czy II gatunek. Dla Klienta jest to nie do odróżnienia. Odbija się to na jego żywotności. Na nasze materace udzielamy 2 lata gwarancji oraz dodatkowo 30 lat gwarancji na formatkę ze sprężyn kieszeniowych. Dodatkowo dajemy gwarancję budowy materaca, tzn. to co widzisz na schemacie budowy materaca będzie się fizycznie w nim znajdowało. Jeśli zdecydują się Państwo sprawdzić, tzn. ściągnąć pokrowiec i rozciąć materac i jeśli będzie się on różnił od tego co jest na schemacie, tzn. będzie brakowało jakiejś warstwy - odbieramy od Państwa otrzymany materac, sprawdzamy czy rzeczywiście tak jest - wysyłamy prawidłowy materac i zwracamy za niego pieniądze. Jesteśmy pewni naszych produktów - oczywiście do tej pory nigdy nic takiego nie miało miejsca :)

2. Mają Państwu u nas 30 dni na decyzję o zwrocie materaca. Należy pamiętać, że aby odpowiednio przetestować materac należy na nim spać minimum 7 dni na jednej stronie (jeśli materac jest dwustronny).

3. Nasze materace transportujemy prywatną firmą przewozową na płasko. W naszej opinii rolowanie materacy na czas wysyłki uszkadza je - sprężyny pękają, co owocuje tym, że po kilku miesiącach materac się zapada. Zależy nam na tym, aby nasze materacy Państwu długo służyły. Transport na płasko oznacza, że ich nie rolujemy, a podróżują w pozycji pionowej. Dlaczego nie transportujemy ich tak jak leżą na łóżku? Z prostego powodu - wtedy materace musiałyby leżeć jeden na drugim co również niekorzystnie wpływałoby na ich stan i właściwości.

4. Nie posiadamy gotowych materacy czekających w magazynie - wszystkie są produkowane po złożeniu i opłaceniu zamówienia lub wybrania płatności za pobraniem. Każdy materac z naszej oferty wyprodukujemy w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych.

5. Dla wszystkich materacy oferujemy koszt dostawy 0 zł w przypadku wpłaty na konto lub płatności online.

6. Po otrzymaniu pierwszego zamówienia otrzymują Państwo kod uprawniający do 5% rabatu na kolejne zamówienia

7. Procedura dostawy materaca: Od opłacenia zamówienia (zaksięgowania środków), płatności online lub wybrania opcji za pobraniem w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych materac zostanie przekazany firmie przewozowej. Ona od momentu przekazania dostarczy go na wskazany przez Państwa adres w ciągu 1-7 dni roboczych. Dzień przed dostawą otrzymują Państwo sms z numerem telefonu do kierowcy, który przywiezie materac. Następuje też wtedy kontakt telefoniczny od kierowcy na podany przez Państwa numer telefonu z informacją o godzinach dostawy. Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia materaca do mieszkania/domu.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024