UWAGA: W związku z chwilowym brakiem dostaw pianki poliuretanowej T i HR wstrzymujemy sprzedaż materacy piankowych i nawierzchniowych.
Nadal będziemy produkować materace sprężynowe (bonellowe i pocketowe). Przepraszamy za utrudnienia.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac nawierzchniowy 110x195 cm

Zachęcamy do zakupu materacy nawierzchniowych 110x195 cm. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli posiadających różne parametry, poziomy twardości i wysokość. Wyczerpujących odpowiedzi na pytania udzielą Ci nasi doradcy. Zadzwoń! ☎ 577 411 555

Nasz sklep prezentuje szeroki asortyment materaców nawierzchniowych 110x195 cm wykonanych w oparciu o najwyższej jakości surowce. Sami produkujemy dostępne tu topery 110x195 cm wykorzystując przy tym nowoczesne technologie, dzięki czemu gwarantują one wygodę i komfort dla użytkownika. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszymi produktami odpowiednimi dla dzieci, osób dorosłych oraz par śpiących razem.

Nakładka na materac 110x195 cm – sposób na jego odświeżenie

Zdarza się, że śpimy na całkiem nowym, ale źle dopasowanym do naszych potrzeb materacu. W takiej sytuacji materac nawierzchniowy 115x195 cm może niewielkim kosztem podnieść poziom wygody i zagwarantować odpowiedni stopień twardości. Na Godre.pl zapewniamy materace nawierzchniowe 110x195 cm:

  • miękkie,
  • średnio twarde,
  • twarde,
  • bardzo twarde.

Niezależnie od wieku i budowy ciała można tu znaleźć idealny produkt dla siebie.

Topery 110x195 cm wysokiej jakości dla każdego

Do produkcji naszych nakładek wykorzystujemy głównie nowoczesne pianki. Materace nawierzchniowe 110x195 cm są zawsze dwustronne i można je rolować, aby nie zajmowały miejsca. Jest to również rozwiązanie higieniczne i antyalergiczne. Sprawdź również nasze materace 110x195 cm.