• Kategorie
  • Parametry
  • Materac nawierzchniowy 140x200 cm

Materace nawierzchniowe 140 x200 cm w różnych twardościach. Od miękkich do bardzo twardych. W wysokościach od 4cm do 6 cm. Nie ma problemu z przechowywaniem ich, bez trudu można je złożyć lub zrolować. Wszystkie posiadają zdejmowany pokrowiec.

Na Godre.pl prezentujemy wysokiej klasy materace nawierzchniowe 140x200 cm, które zapewniają idealny komfort i pozwalają na szybkie odświeżenie starego materaca i jego rewitalizację. Taki materac nawierzchniowy 120x200 stosowany jest też powszechnie na sofach i kanapach rozkładanych, aby podnieść poziom wygody snu.

Materac nawierzchniowy 140x200 cm z najlepszych materiałów

W naszym sklepie prezentujemy nakładki nawierzchniowe o różnych stopniach twardości:

  • miękkie,
  • średnio twarde,
  • twarde
  • bardzo twarde.

Zależy nam na tym, aby klient miał możliwość idealnego dopasowania swojego materaca nawierzchniowego do budowy ciała i jego potrzeb. Tylko wówczas materac spełni swoje podstawowe funkcje. Każdy prezentowany w sklepie materac nawierzchniowy 160x200 jest dwustronny i można spać na jego obu stronach. Zbudowany jest z połączenia dwóch materiałów o odpowiednich właściwościach. Prezentujemy nakładki łączące pianki visco z piankami HR, z pianką moletowaną, kokos z końskim włosiem i inne rozwiązania.

Materace nawierzchniowe 140x200 – ekonomiczny sposób na nowy materac

Nasz materac nawierzchniowy nie zajmuje wiele miejsca i można go zginać na czas przechowywania. Jest to zawsze produkt higieniczny i antyalergiczny. Poszukując niedrogiego rozwiązania na zmianę starego materaca lub poprawę komfortu snu, z pewnością warto zdecydować się właśnie na naszą ofertę. Sprawdź również nasze materace 140x200 cm.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary i 5% na pozostałe rozmiary materacy - tylko do 02.04.2023