UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac nawierzchniowy 80x195 cm

Nakładka na materac 80x195 cm podniesie jakość materaca, jeśli okaże się, że jego zakup nie był trafiony. Utwardzi lub zmiękczy powierzchnię , na której śpisz. Dzięki temu znacząco poprawi się komfort Twojego snu a Ty będziesz budzić się wypoczęty.

Nasz sklep prezentuje szeroki asortyment materaców nawierzchniowych 80x195 cm wykonanych w oparciu o najwyższej jakości surowce. Sami produkujemy dostępne tu topery 80x195 cm wykorzystując przy tym nowoczesne technologie, dzięki czemu gwarantują one wygodę i komfort dla użytkownika. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszymi produktami odpowiednimi dla dzieci, osób dorosłych oraz par śpiących razem.

Nakładka na materac 80x195 cm – sposób na jego odświeżenie

Zdarza się, że śpimy na całkiem nowym, ale źle dopasowanym do naszych potrzeb materacu. W takiej sytuacji materac nawierzchniowy 85x195 cm może niewielkim kosztem podnieść poziom wygody i zagwarantować odpowiedni stopień twardości. Na Godre.pl zapewniamy materace nawierzchniowe 80x195 cm:

  • miękkie,
  • średnio twarde,
  • twarde,
  • bardzo twarde.

Niezależnie od wieku i budowy ciała można tu znaleźć idealny produkt dla siebie.

Topery 80x195 cm wysokiej jakości dla każdego

Do produkcji naszych nakładek wykorzystujemy głównie nowoczesne pianki. Materace nawierzchniowe 80x195 cm są zawsze dwustronne i można je rolować, aby nie zajmowały miejsca. Jest to również rozwiązanie higieniczne i antyalergiczne. Sprawdź również nasze materace 80x195 cm.