• Kategorie
  • Parametry
  • Materace wg rozmiaru

Zapoznaj się z bogatą ofertą rozmiarów naszych materacy. W ofercie długości od 120 do 240 cm, szerokości od 60 do 220 cm. Wymiary na typowe łóżka a także na niestandardowe, jeśli zamówiłeś łóżko na wymiar. Wybierz pasujący rozmiar materaca i jego typ.

W naszej ofercie posiadamy zarówno standardowe i popularne rozmiary jakmaterace o długości 200 cm jak i niestandardowe jakmaterace o długości 175 cm czy materace o długości 230 cm. Dzięki tak różnorodnej ofercie jesteś w stanie dopasować rozmiar materaca do każdego pomieszczenia i do każdego łóżka. Zaplanujesz optymalny układ i wygląd sypialni czy pokoju dziecięcego.

Niestandardowe rozmiary

Standardowy rozmiar materaca kupisz praktycznie w każdym sklepie z tego rodzaju artykułami. Znalezienie różnorodnej oferty w niestandardowym rozmiarze jest już znacznie większym wyzwaniem.Materace o długości 145 cm lub materace o długości 225 cm w każdym typie wkładu wewnętrznego oraz w każdym rodzaju wykorzystanych surowców nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście w naszym sklepie kupisz nawet najbardziej nieszablonowy rozmiar materaca. Produkujemy materace różniące się długością co 5 cm. Podobnie jest z szerokością. Nasza oferta posiada materace do łóżeczek dziecięcych jak materac o długości 120 cm,materac o długości 125 cm aż po materace dla przedszkolaków, na przykład materac o długości 145 cm czy materace o długości 150 cm. Satysfakcjonującą długość znajdzie również bardzo wysoka osoba, ponieważ materac o długości 240 cm zagwarantuje komfort osobie, której wzrost znacznie przekracza 200 cm.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024