• Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowce na materace do łóżek

Każdy materac powinien posiadać pokrowiec dostosowany do potrzeb użytkownika. W naszym sklepie znajdziesz 7 rodzajów pokrowców, w tym jeden niepikowany i jeden żakardowy, w grafitowym kolorze. Dzięki dodatkom posiadają różne właściwości.

Doskonałym sposobem na zabezpieczenie materaca przed zabrudzeniem, plamami, wnikaniem kurzu i roztoczy jest pokrowiec. Oferujemy elegancko uszyte pokrowce na materac z materiałów wysokiej jakości. Materace posiadają suwak wszyty wzdłuż dłuższego i krótszego boku, który istotnie ułatwia zdejmowanie pokrowca w celu jego wymiany lub prania. Pokrowce łatwo wyprać przestrzegając wskazówek producenta odnośnie temperatury prania, rodzaju środków piorących, suszenia. Dzięki temu na długo zachowa swoje właściwości i doskonały wygląd.

Rodzaje pokrowców

Wśród proponowanych pokrowców znajdziemy między innymi pokrowiec Bamboo z włóknami bambusa (doskonale absorbujący nieprzyjemny zapach potu i nadmierną wilgoć), pokrowiec Aloe Vera nasączony ekstraktem z aloesu (delikatny dla skóry), pokrowiec Tencel z 51% zawartością celulozy (gruby, bardzo przyjemny w dotyku) pokrowiec Jersey pikowany oraz pokrowiec Jersey niepikowany, pokrowiec Silver ze srebrną nitką oraz pokrowiec Żakard w kolorze grafitowym, odporny na zaciągnięcia, mechacenie, z certyfikatem trudnopalności.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024