• Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowce na materac dł. 145 cm

Pokrowce na materac o długości 145 cm dostępne na Godre.pl. To ty mają Państwo możliwość wybrać pokrowiec z materiału, który swoimi właściwościami będzie dopasowany do potrzeb. Wysokość i szerokość jak i długość pokrowca według potrzeb klienta.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pokrowców na materace o długości 145 cm. Sami produkujemy dostępne tu pokrowce w oparciu o najwyższej klasy materiały takie, jak jersey, żakard, czy włókno bambusowe. Każdy pokrowiec na materac o długości 150 cm jest więc wyjątkowo trwały i wytrzymały. Zapewniamy również odporność na plamy i zabrudzenia, przed którymi nasze pokrowce bardzo skutecznie chronią.

Pokrowce na materac o długości 145 cm do domów i hoteli

Jesteśmy pewni, że nasze pokrowce doskonale sprawdzą się również w hotelach i pensjonatach, którym zależy na maksymalnej higienie i czystości. Każdy pokrowiec na materac o długości 145 cm można prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Zapewnia on cyrkulację powietrza, ponieważ posiada otwory umożliwiające wentylację i pozbywanie się wilgoci.

Najwyższa jakość i gwarancja trwałości pokrowców o długości 145 cm

Bardzo zależy nam na zadowoleniu wszystkich klientów, dlatego oferujemy pokrowce na materace o długości 145 cm wysokiej klasy, które posłużą Państwu przez lata. Każdy pokrowiec powstaje na indywidualne zamówienie i nie podlega możliwości zwrotu, dlatego uprzejmie prosimy o przemyślane zakupy i kontakt z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości. Sprawdź również nasze materace o długości 145 cm.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024