• Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowiec na materac 105x135 cm

Wystarczy, że zmierzą Państwo swój materac, zamawiając pokrowiec 105x135 cm. Ważne są: długość, szerokość i wysokość materaca. Standardowym niepikowanym pokrowcem jest Jersey. Wszystkie pozostałe Silver, Bambo, Tencel, Zakard, Aloe Vera są pikowane owatą.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pokrowców na materace 105x135 cm. Sami produkujemy dostępne tu pokrowce w oparciu o najwyższej klasy materiały takie, jak jersey, żakard, czy włókno bambusowe. Każdy pokrowiec na materac 110x135 cm jest więc wyjątkowo trwały i wytrzymały. Zapewniamy również odporność na plamy i zabrudzenia, przed którymi nasze pokrowce bardzo skutecznie chronią.

Pokrowce na materac 105x135 cm do domów i hoteli

Jesteśmy pewni, że nasze pokrowce doskonale sprawdzą się również w hotelach i pensjonatach, którym zależy na maksymalnej higienie i czystości. Każdy pokrowiec na materac 105x135 cm można prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Zapewnia on cyrkulację powietrza, ponieważ posiada otwory umożliwiające wentylację i pozbywanie się wilgoci.

Najwyższa jakość i gwarancja trwałości pokrowców 105x135 cm

Bardzo zależy nam na zadowoleniu wszystkich klientów, dlatego oferujemy pokrowce na materace 105x135 cm wysokiej klasy, które posłużą Państwu przez lata. Każdy pokrowiec powstaje na indywidualne zamówienie i nie podlega możliwości zwrotu, dlatego uprzejmie prosimy o przemyślane zakupy i kontakt z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości. Sprawdź również nasze materace 105x135 cm.