• Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowiec na materac 60x155 cm

Wystarczy, że zmierzą Państwo swój materac, zamawiając pokrowiec 60x155 cm. Ważne są: długość, szerokość i wysokość materaca. Standardowym niepikowanym pokrowcem jest Jersey. Wszystkie pozostałe Silver, Bambo, Tencel, Żakard, Aloe Vera są pikowane owatą.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pokrowców na materace 60x155 cm. Sami produkujemy dostępne tu pokrowce w oparciu o najwyższej klasy materiały takie, jak jersey, żakard, czy włókno bambusowe. Każdy pokrowiec na materac 65x155 cm jest więc wyjątkowo trwały i wytrzymały. Zapewniamy również odporność na plamy i zabrudzenia, przed którymi nasze pokrowce bardzo skutecznie chronią.

Pokrowce na materac 60x155 cm do domów i hoteli

Jesteśmy pewni, że nasze pokrowce doskonale sprawdzą się również w hotelach i pensjonatach, którym zależy na maksymalnej higienie i czystości. Każdy pokrowiec na materac 60x155 cm można prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Zapewnia on cyrkulację powietrza, ponieważ posiada otwory umożliwiające wentylację i pozbywanie się wilgoci.

Najwyższa jakość i gwarancja trwałości pokrowców 60x155 cm

Bardzo zależy nam na zadowoleniu wszystkich klientów, dlatego oferujemy pokrowce na materace 60x155 cm wysokiej klasy, które posłużą Państwu przez lata. Każdy pokrowiec powstaje na indywidualne zamówienie i nie podlega możliwości zwrotu, dlatego uprzejmie prosimy o przemyślane zakupy i kontakt z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości. Sprawdź również nasze materace 60x155 cm.

 

Każdy zamówiony i opłacony materac dostarczymy w 3 dni robocze