• Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowiec na materac 60x210 cm

Pokrowiec na materac 60x210 cm chroni go przed zaplamieniem, mechanicznym zniszczeniem, wilgocią. Starannie wykonany pełni również funkcje estetyczne. Do wyboru wiele modeli. Jeden niepikowany i kilka pikowanych, wśród nich Żakard w kolorze grafitowym.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pokrowców na materace 60x210 cm. Sami produkujemy dostępne tu pokrowce w oparciu o najwyższej klasy materiały takie, jak jersey, żakard, czy włókno bambusowe. Każdy pokrowiec na materac 65x210 cm jest więc wyjątkowo trwały i wytrzymały. Zapewniamy również odporność na plamy i zabrudzenia, przed którymi nasze pokrowce bardzo skutecznie chronią.

Pokrowce na materac 60x210 cm do domów i hoteli

Jesteśmy pewni, że nasze pokrowce doskonale sprawdzą się również w hotelach i pensjonatach, którym zależy na maksymalnej higienie i czystości. Każdy pokrowiec na materac 60x210 cm można prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Zapewnia on cyrkulację powietrza, ponieważ posiada otwory umożliwiające wentylację i pozbywanie się wilgoci.

Najwyższa jakość i gwarancja trwałości pokrowców 60x210 cm

Bardzo zależy nam na zadowoleniu wszystkich klientów, dlatego oferujemy pokrowce na materace 60x210 cm wysokiej klasy, które posłużą Państwu przez lata. Każdy pokrowiec powstaje na indywidualne zamówienie i nie podlega możliwości zwrotu, dlatego uprzejmie prosimy o przemyślane zakupy i kontakt z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości. Sprawdź również nasze materace 60x210 cm.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024