• Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowiec na materac 65x130 cm

Wszystkie pokrowce na materac 65x130 cm wykonane są z atestowanych materiałów. Każdy model pokrowca jest uszyty z innego materiału. Przez co możemy uzyskać pokrowce o innych właściwościach np. antyalergiczny, antygrzybiczy, termoregulujacy.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pokrowców na materace 65x130 cm. Sami produkujemy dostępne tu pokrowce w oparciu o najwyższej klasy materiały takie, jak jersey, żakard, czy włókno bambusowe. Każdy pokrowiec na materac 70x130 cm jest więc wyjątkowo trwały i wytrzymały. Zapewniamy również odporność na plamy i zabrudzenia, przed którymi nasze pokrowce bardzo skutecznie chronią.

Pokrowce na materac 65x130 cm do domów i hoteli

Jesteśmy pewni, że nasze pokrowce doskonale sprawdzą się również w hotelach i pensjonatach, którym zależy na maksymalnej higienie i czystości. Każdy pokrowiec na materac 65x130 cm można prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Zapewnia on cyrkulację powietrza, ponieważ posiada otwory umożliwiające wentylację i pozbywanie się wilgoci.

Najwyższa jakość i gwarancja trwałości pokrowców 65x130 cm

Bardzo zależy nam na zadowoleniu wszystkich klientów, dlatego oferujemy pokrowce na materace 6x130 cm wysokiej klasy, które posłużą Państwu przez lata. Każdy pokrowiec powstaje na indywidualne zamówienie i nie podlega możliwości zwrotu, dlatego uprzejmie prosimy o przemyślane zakupy i kontakt z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości. Sprawdź również nasze materace 65x130 cm.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary i 5% na pozostałe rozmiary materacy - tylko do 02.04.2023