• Kategorie
  • Parametry
  • Miękkie materace piankowe bez sprężyn 140x200 cm H1 H2

Miękkie piankowe materace bez sprężyn w rozmiarze 140x200 cm znajdziesz w naszej ofercie. Wszystkie są dwustronne i posiadają w swoje budowie podwójną warstwę ciepłej, otulającej pianki Visco Memory. Wybierz nasz materac i zacznij się w końcu wysypiać.

Oferta piankowych materacy jest obszerna. Zaliczamy do nich zarówno te z rdzeniem lateksowym jak i te z wkładem wewnętrznym z pianki wysokoelastycznej HR. Występują zawsze w wersji dwustronnej, mogą mieć jednakową twardość po obu stronach lub dwie odmienne. Dzięki regularnemu odwracaniu materaca i naprzemiennemu stosowaniu stron, znacznie wydłużymy jego użytkowość.

Materac piankowy miękki 140x200 cm z rdzeniem lateksowym

Rdzeń lateksowy ma 16 cm wysokości. Lateks jest surowcem bardzo komfortowym, trwałym i sprężystym. Jest odporny na duże obciążenia, dlatego polecamy wybór materaca piankowego z lateksem osobom o sporej wadze. Warstwa lateksowa ma w swojej budowie liczne mikrootwory, doskonale wentylujące materac i zwiększające przepuszczalność powietrza. Dzięki temu w materacu nie gromadzi się wilgoć. Ewentualny nadmiar szybko odparowuje. Lateks zapewnia komfort termiczny osobom na nim śpiącym. Ciało się nie poci. Brak wilgoci sprawia, że wewnątrz warstwy nie namnażają się bakterie, grzyby, pleśń. Materac jest higieniczny. Miękką warstwę uzyskujemy poprzez zastosowanie podwójnej warstwy pianki termoelastycznej Visco Memory. Pianka termoelastyczna Visco Memory jest materiałem reagującym na ciepło i nacisk. Pod wpływem temperatury, początkowo sztywna i twarda pianka mięknie, staje się plastyczna. Perfekcyjnie dopasowuje się do sylwetki, dobrze podpiera kręgosłup, odciąża mięśnie i wspomaga prawidłową cyrkulację krwi. Pianka Visco otula śpiącego, ogrzewa, może więc być mało komfortowa dla osób przegrzewających się a docenią ją zmarzluchy. Możemy zaproponować dwa modele materacy piankowych 140x200 cm miękkich z wkładem lateksowym. To materac Andora oraz materac Toledo. Materac Andora 140x200 ma 24 cm wysokości, jest dwustronny miękki/średnio twardy i po stronie średnio twardej ma piankę profilowaną molet. Materac Toledo 140x200 po drugiej stronie również posiada powierzchnię średnio twardą, ale z pianki wysokoelastycznej HR. Materac ma 26 cm wysokości.

Materac gąbkowy 140x200 cm miękki z rdzeniem z pianki wysokoelastycznej HR

Jak sama nazwa wskazuje pianka wysokoelastyczna HR cechuje się dużą elastycznością oraz sprężystością. Jest odporna na wygniatanie a jej gęstość wynosi 35 kg/m3. Pianka wysokoelastyczna HR dzięki elastyczności punktowej doskonale podpiera kręgosłup i dopasowuje się do kształtu sylwetki. Sprężystość sprawia, że szybko wraca do pierwotnej formy. Ma porowatą strukturę, zwiększającą cyrkulację powietrza w jej wnętrzu. W piance nie gromadzą się bakterie, grzyby, pleśń i wilgoć. Materac ma właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Ciało się nie poci i nie przegrzewa. Ewentualny nadmiar wilgoci jest szybko odparowywany do otoczenia. Oferta zawiera jeden model materaca piankowego 140x200 cm miękkiego z tym materiałem. Jest to materac Maroko. Dwustronny, miękki/ średnio twardy. Po stronie średnio twardej ma właśnie piankę wysokoelastyczną HR. Po stronie miękkiej wspomnianą już podwójną warstwę pianki termoelastycznej Visco Memory. Materac Maroko 140x200 ma wysokość 13 cm.

Materace piankowe 140x200 cm miękkie polecamy zarówno dzieciom jak i osobom dorosłym.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023