• Kategorie
  • Parametry
  • Miękkie materace piankowe bez sprężyn 180x200 cm H1 H2

Wybieraj spośród wielu materacy bez sprężyn, piankowych w rozmiarze 180x200 cm - oferujemy darmową dostawę (nawet do 3 dni materac w Twoim łóżku) na płasko, bez zginania i rolowania - materac będzie Ci służył długie lata.

Osoby lekkie mogą spać na każdym typie materacy. Zarówno na kieszeniowym, bonellowym jak i piankowym. Nasza oferta zawiera zarówno materace piankowe na rdzeniu lateksowym jak i na wkładzie z pianki wysokoelastycznej HR. Obydwa typy są bardzo wygodne i komfortowe. Różnią się jednak trochę trwałością i odpornością na wypracowanie. Materace lateksowe posłużą nam na pewno dłużej.

Materac miękki 180x200 piankowy z wkładem lateksowym

Rdzeń lateksowy wykonany z lateksu zapewni bardzo komfortowy wypoczynek. Lateks doskonale dopasowuje się do sylwetki, zmniejsza napięcie mięśni, odciąża kręgosłup, stawy. Zmniejsza ryzyko występowania wad postawy. Ma doskonałą elastyczność punktową. Rdzeń lateksowy ma 16 cm wysokości, nie są to więc materace bardzo niskie, szczególnie te z dodatkowymi warstwami. Lateks zawiera w swojej budowie liczne mikrootwory. Ich zadaniem jest nie tylko zwiększenie elastyczności, lecz przede wszystkim poprawa wentylacji. Dzięki lepszej przewiewności w materacu nie gromadzi się wilgoć, kurz i roztocza oraz bakterie, grzyby i pleśń. Materac piankowy 180x200 cm miękki jest higieniczny, czysty, bezpieczny dla alergików. Nie uczula. Osoba śpiąca na materacu z rdzeniem lateksowym odczuwa termiczny komfort, nie poci się. Poprawia to jakość snu i regeneracji.

Materace piankowe 180x200 cm miękkie z rdzeniem lateksowym to materac Andora oraz materac Toledo. Obydwa materace są dwustronne, miękkie/średnio twarde, różnią się nieco wykorzystanymi w budowie warstwami wierzchnimi.

Materac Andora 180x200 ma po stronie miękkiej podwójną warstwę pianki termoelastycznej Visco Memory o po stronie średnio twardej piankę profilowana molet. Materac ma wysokość 24 cm. Drugi model czyli materac Toledo 180x200 jest wyższy. Ma 26 cm wysokości. Po stronie miękkiej standardowo znajdują się dwie warstwy pianki termoelastycznej Visco Memory, natomiast po stronie średnio twardej jest to 5 centymetrowa warstwa pianki wysokoelastycznej HR.

Materac gąbkowy 180x200 cm miękki z wkładem z pianki wysokoelastycznej HR

Pianka wysokoelastyczna HR to wygodna, sprężysta pianka o gęstości wynoszącej 35 kg/m3. Trwalsza o 45% od zwykłej pianki poliuretanowej, odporna na rozciąganie i ugniatanie. Dzięki sprężystości na długo zachowuje swój pierwotny kształt. Ma gładką powierzchnię, ale wewnątrz porowatą strukturę. Ta pęcherzykowata budowa zwiększa przewiewność warstwy, organizm się nie poci. Ewentualna wilgoć jest szybko odparowywana. Brak sprzyjającego środowiska sprawia, że w materacu nie namnażają się szkodliwe patogeny jak bakterie, grzyby i pleśń. Jest więc bezpieczna dla alergików i higieniczna. Te wszystkie właściwości posiada dwustronny, miękki/średnio twardy materac Maroko 180x200. Materac ma po stronie miękkiej podwójną warstwę pianki termoelastycznej Visco Memory a po stronie średnio twardej piankę wysokoelastyczną HR. Model ma 13 cm wysokości.

Pianka termoelastyczna Visco Memory reaguje na nacisk i temperaturę. Pod wpływem ciepła ciała mięknie i staje się plastyczna. Tworząc odlew sylwetki doskonale ją podpiera. Odciąża mięśnie, stawy, kręgosłup, wspiera prawidłowy przepływ krwi. Dzięki temu nie drętwieją kończyny. Pianka nie uczula, nie gromadzi się w niej wilgoć i chorobotwórcze mikroorganizmy. Jest bardzo komfortowa i sprawia, że warstwa, na której śpimy jest miękka.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023