UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 8.12.2021 zostaną dostarczone przed Świętami Bożego Narodzenia**.
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane przed lub po Nowym Roku.
* opłacone tzn. zostaną zaksięgowane pieniądze na naszym koncie
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac nawierzchniowy 140x160 cm

Twoje dziecko często przesiaduje w łóżku? Zadbaj o higienę i czystość jego materaca. Pomoże Ci w tym nasza nakładka na materac 140x160cm. Posiada ona pokrowiec, który łatwo ściągniesz i wypierzesz w pralce. Materac pozostanie czysty i świeży na dłużej.

Nasz sklep prezentuje szeroki asortyment materaców nawierzchniowych 140x160 cm wykonanych w oparciu o najwyższej jakości surowce. Sami produkujemy dostępne tu topery 140x160 cm wykorzystując przy tym nowoczesne technologie, dzięki czemu gwarantują one wygodę i komfort dla użytkownika. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszymi produktami odpowiednimi dla dzieci, osób dorosłych oraz par śpiących razem.

Nakładka na materac 140x160 cm – sposób na jego odświeżenie

Zdarza się, że śpimy na całkiem nowym, ale źle dopasowanym do naszych potrzeb materacu. W takiej sytuacji materac nawierzchniowy 145x160 cm może niewielkim kosztem podnieść poziom wygody i zagwarantować odpowiedni stopień twardości. Na Godre.pl zapewniamy materace nawierzchniowe 140x160 cm:

  • miękkie,
  • średnio twarde,
  • twarde,
  • bardzo twarde.

Niezależnie od wieku i budowy ciała można tu znaleźć idealny produkt dla siebie.

Topery 140x160 cm wysokiej jakości dla każdego

Do produkcji naszych nakładek wykorzystujemy głównie nowoczesne pianki. Materace nawierzchniowe 140x160 cm są zawsze dwustronne i można je rolować, aby nie zajmowały miejsca. Jest to również rozwiązanie higieniczne i antyalergiczne. Sprawdź również nasze materace 140x160 cm.